Yeni yılda tüm güzellikler sizinle olsun!

31.12.2016

Yeni yılda tüm güzellikler sizinle olsun!

“Hayal et tüm insanların

               hayatı barış içinde yaşadığını”

2017’nin size ve sevdiklerinize

               mutluluk getirmesini dileriz.

 

Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman KUZU’nun Yeni Yıl Mesajı

 

Çok kıymetli vatandaşlarımız;

Yüce Türk Milleti olarak, 2016 yılında, başta emsali görülmemiş bir darbe girişimi ile ardından yaşanan nice hain saldırılarla çok sayıda yiğidimizi şehit verdik ve bunun gibi nice derin acılar yaşadık. Yaradan’a şükürler olsun ki, en zor zamanlarda bir ve beraber olabilmeyi başardık. Ne acı ki, en yakın Suriye’de ve Dünya’nın dört bir yanında İslam coğrafyalarındaki mazlum kardeşlerimiz sıkıntı ve zulüm altında. Yaradan’dan duamız odur ki; ülkemizi de, tüm Müslüman alemini de zalimlerin zulmünden ve hainlerin sinsi planlarından korusun. Yine Rabbimizden dileğimiz, bizleri İslam’ın sancağı altından muaffak ve muzaffer eylesin.

Yüce Türk Milleti olarak tarihimiz boyunca, nasıl yılmadan, yıkılmadan, kararlı bir şekilde yol aldıysak, yine, yaşanan tüm bu acılara rağmen hiçbir zorbalığa, hiçbir hainliğe boyun eğmeksizin, Çan olarak, Çanakkale olarak ve elbette ülke olarak Yeni Türkiye yolunda adım adım ilerleyeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle öncelikle 15 Temmuz Şehitlerimizi ve geçmişten bu yana şahadet şerbetini içen tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle yad ediyor, yine 15 Temmuz gazilerimize ise şükran duygularımı sunuyorum. Yaşanan tüm acı ve travmalara rağmen, her birinin geride kalması umuduyla, 2017 yılının, ülkemiz adına, tüm insanlık adına hayırlar ve huzurlar getirmesini Yüce Yaradan’dan ümit eder,  dünya ve manevi hayatımızın en ulvi duygularla yaşanacağı, sağlık ve mutluluk dolu bir yıl olmasını diliyorum.

 

Yeni Yıl Kutlama Mesajı:

Özgürlüklerin sorunsuz yaşandığı, yoksulluğun ve yolsuzluğun yaşanmadığı, adaletin eşit dağıtıldığı bir yıl olmasını temenni eder, sağlık ve mutluluk dolu yıllar dilerim.

 

 

                                                                       Gökay BULUT

                                                           Atatürkçü Düşünce Derneği

                                                           Çan Şube Başkanı

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz