YENİ ÇANSPOR’DAN YENİ YÖNETİMİYLE BAŞKAN KUZU’YA ZİYARET

16.08.2017

YENİ ÇANSPOR’DAN YENİ YÖNETİMİYLE BAŞKAN KUZU’YA ZİYARET

Yeni Çanspor’un, yeni yönetim kurulu Çan Belediye Başkanı Abdurrahman KUZU’yu makamında ziyaret etti.

Yeni Çanspor’un 10 Temmuz’da gerçekleştirdiği olağan genel kurulun ardında yeniden yönetim kurulu başkanı seçilen Kemal Yüksel başkanlığında oluşturulan yeni Çanspor’un yeni yönetim kurulu 15 ağustos Salı günü Çan Belediye Başkanı Abdurrahman KUZU’yu, başkanlık makamında ziyaret ederek yeni sezon stratejileri ve yeni transferler hakkında bilgilendirdi.

Yeni Çanspor yönetim kurulunu makamında ağırlayan Çan Belediye Başkanı Abdurrahman KUZU, başta Yönetim Kurulu Başkanı Kemal YÜKSEL ve yönetim kurulu üyeleri Abdullah DENİZ, Murat OKAN, Tuğrul TOPRAK, İlker TOKER, Samet PALA, , Ali ÖRTER, Bahri SARITEPE, Emin GÖRGÜN, Ayhan GÜNDÜZ, Baki TEKNE, Onur GÖKÇE, Burak TAHMAZ, İrfan AMUCA ve Yüksel ÇETİN’İ tebrik ederek yeni sezonda başarılar diledi.

Yeni çan spor yönetim kurulunun kabul eden Başkan KUZU; “Yeni Çansporumuz Bölgesel Amatör Lig’in zirve yarışında ilçemizi temsil eden, ilçemizin gururu, gençlere kucak açan onların spor yapmasını sağlayan, şehrimiz insanının futbol heyecanını diri tutan bir kulübümüzdür. Bizler de Belediye olarak her zaman sporun yanında olduk, futbolun yanında olduk, Çanspor’un yanında olduk. Olmaya da devam edeceğiz inşallah. Çünkü Çanımızın çok kıymeti bir değeri haline gelmiş binlerce kişinin gönül verdiği bu takım yeri bizlerde de apayrı.

Bu sezon da Yeni Çanspor’un yeni yönetim kuruluyla, Başkanı, yöneticileri, futbolcularıyla kulübümüzün ilçemizi Bölgesel Amatör  Lig’de en iyi şekilde temsil edeceğinden hiç şüphemiz yoktur. Ben yeni yönetim kurulunu tekrardan tebrik eder yeni transferleriyle tüm sezon boyunca başarılarının devamını dilerim.” Şeklinde konuştu.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz