Whatsapp İletişim Hattı vatandaş memnuniyetini arttırdı

25.12.2018

Whatsapp İletişim Hattı vatandaş memnuniyetini arttırdı

Sosyal Belediyecilik alanında yaptığı çalışmalar ile büyük takdir toplayan Çan Belediyesi’nin geçtiğimiz Ağustos ayında hayata geçirdiği “Whatsapp İletişim Hattı” vatandaş memnuniyetini arttırdı.

 

Çan Belediyesi çağın gereksinimlerine uygun olarak geçtiğimiz Ağustos ayında Whatsapp İletişim Hattı’nı hayata geçirmişti. Vatandaşların talep, şikayet ve önerilerinin cep telefonu yoluyla Çan Belediyesi’ne iletildiği Whatsapp İletişim Hattı sayesinde anında çözüm üretme imkanı sunuldu.

 

Hizmete alındığı Ağustos ayından bugüne geçen süre zarfında Çan Belediyesi Whatsapp İletişim Hattına vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Çan Belediyesi Whatsapp İletişim Hattına Ağustos-Eylül-Ekim ve Kasım ayları boyunca 610 adet mesaj gönderildi. Gelen bu mesajların 549 tanesine ilgili birimlerce hemen çözüme kavuşturulmuş, 61 mesajın ise çözüm süreci devam etmektedir. Whatsapp İletişim Hattına gelen şikayetler %90 başarı oranıyla çözüme kavuşturulmuştur.

 

Whatsapp İletişim Hattına gelen şikayetlerin ilgili birimlerce anıda çözülmesinin vatandaşları memnun ettiğini söyleyen Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu:“ Bizler belediyecilik hizmetlerimizi 10 yıldır bilinçle sürdürüyoruz. Bu anlamda vatandaşlarımızın da sunacağı katkıları, önerileri dikkate alıyoruz” dedi.

 

Başkan Kuzu, Whatsapp İletişim Hattı ile Çan Belediyesi’ne talep, şikayet ve önerilerde bulunan vatandaşlara belediyecilik hizmetlerine katkı sağladıkları için teşekkürlerini sundu.

 

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz