TENİS İL BİRİNCİLERİ HEYECANLARINI BAŞKAN KUZU’YLA PAYLAŞTI

24.04.2018

TENİS İL BİRİNCİLERİ HEYECANLARINI BAŞKAN KUZU’YLA PAYLAŞTI

7-8 Nisan 2018 Tarihlerinde Çanakkale’de grup maçlarının ardından 12 Nisan tarihinde yapılan finalde birinciliği elde eden Çanlı genç tenisçiler, Başkan KUZU’yu makamında ziyaret ederek heyecanlarını paylaştılar.

Yapılan tenis müsabakalarında yıldız kız il birinciliğini elde eden genç tenisçiler 12-15 Mayıs tarihinde İzmir’de yapılacak olan tenis müsabakalarında bölgemizi temsil edecekler.

Tenis müsabakalarında elde etmiş oldukları birincilikten ötürü genç tenisçileri kutlayan ve çocuklarımızın başarısı bizim gururumuzdur diyen Çan Belediye Başkanı Abdurrahman KUZU; “Gerek sporda, gerekse eğitim öğretimde ülke genelinde üst seviyedeyiz. Bu anlamda birçok başarı ve şampiyonlukla bizlerin yüzünü güldüren, çocuklarımızı, gençlerimizi görmek bizlere hayli heyecan veriyor. Çan Belediyesi olarak bizler de her daim onların yanında oluyor ve imkanlarımız dahilinde her daim destek oluyoruz, olmaya da devam edeceğiz elbette. Ayrıca genç tenisçilerimize emek vererek onların başarılarına ortak olan hem öğretmenlerine hem de okul yönetimine teşekkür ediyorum. Çanımızın yüzakı olan çocuklarımızı bir kez daha kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz