Sonucu Hazmedemediler..

12.02.2018

Sonucu Hazmedemediler..

Çanakkale temsilcisi Yeni Çanspor’un İstanbul deplasmanında Sultangazispor deplasmanında 2-2 berabere biten maçın sonrasında olaylar çıktı. Ev sahibi takımın oyuncular ve taraftarları maç bitiminde Yeni Çanspor’lu oyunculara saldırdı.

 

İstanbul Sultangazi’de Cebeci Spor Kompleksi Stadyumunda oynanan Türkiye Bölgesel Amatör Ligi 12.nci Grup ta mücadele eden Sultangazispor ve Yeni Çanspor arasında yapılan futbol karşılaşmasında olaylar çıktı. Sultangazispor evinde berabere kaldığı karşılaşma sonunda Sultangazispor taraftarlarının sahaya girmesiyle, Çanakkale ekibimiz Yeni Çanspor’lu futbolcular saldırıya uğradı. Çanspor’lu futbolcularımızın bir kısmı çevredeki hastanelere kaldırılarak tedavi edildi.

 

Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu sosyal medya üzerinden bir açıklama yaptı. “Ülke Olarak Birlik ve Beraberliğe En Çok İhtiyacımız Olan Şu Günlerde Centilmence Olması Gereken Bir Müsabakada, Çan Sporumuz Futbol Terörüne Maruz Kalmıştır. Sporcularımıza, İstanbul Sultangazi Spor Deplasmanında Yapılan Çirkin ve Hain Saldırıyı Kınıyoruz. Saldırganların Hak Ettikleri Cezayı Almaları İçin Yasal Sürecin En Yakın Takipçisi Olacağız.”

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz