”Şeref ve Haysiyetsiz birini dava edeceğim”

16.04.2018

”Şeref ve Haysiyetsiz birini dava edeceğim”

İYİ Parti Kurucu Üyesi Rıdvan Uz ‘Yandaşa değil vatandaşa teşvik’ başlıklı habere sansasyon bir iddia ile yorum yapan AKP İl Yönetim Kurulu üyesi Ayhan Çetin’e ‘şeref haysiyet’ hatırlatması yapıp ispat edemezse dava edeceğini söyledi.

Çanakkale Memleket’te yayınlanan İYİ Parti Kurucu Üyesi Rıdvan Uz ‘Yandaşa değil vatandaşa teşvik’ başlıklı haberinin altına AKP İl Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Çetin, “ Belediye Başkan adayı olduğu günlerde, Çanakkale kendisini Ülgür’den aldığı mangırlarla tanımıştı.Yanlış hatırlamıyorsam.Yandaşa mı candaşa mı hizmet eder ,şüpheli ! “ yorumunu yaptı.

Sosyal medyada AKP’li Ayhan Çetin’in sansasyonel yorumuna Rıdvan Uz’dan anında cevap geldi. Uz, “ İnsan isen ve bir nebze insanlık taşıyorsan bu dediğini ispat ile yükümlüsün. Aksi durumda şeref ve haysiyetsiz birini dava edeceğim” dedi.

AKP’li  Ayhan Çetin ise  cevap vermedi. Aynı konuya İYİ Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi  Hasan Şahinkaya’da dahil olarak “ Ayhan hoca, sen ne dediğinin farkında mısın?  Efendilerine yaranmak için bu kadar çıtayı düşürmeye ihtiyacın yok. . Seviye ve sakinlik ülkenin en büyük ihtiyacı” dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz