RAMAZAN ETKİNLİKLERİ ÇANLI ÇOCUKLARIN GÖNLÜNDE TAHT KURDU

04.06.2018

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ ÇANLI ÇOCUKLARIN GÖNLÜNDE TAHT KURDU

Çan Belediyesi 10. Ramazan Etkinlikleri kapsamında, Atatürk Şehir Meydanı’nda çocuklara özel düzenlenen muhteşem programda yüzlerce çocuk gönüllerince geç saatlere kadar eğlendiler.

Çan Belediyesi tarafından 1 Haziran Cuma akşamı düzenlenen programda, çocuklar için illüzyon ve kukla gösterileri, devasa baloncuk ve robot şovları, sürpriz çocuk şarkıları ile tüm çocuk ve yetişkinler neşeli bir Ramazan akşamı daha geçirdi.

            Birbiri ardına yapılan sahne şovlarında her biri heyecanla izlenirken, gösteriler çocukların olduğu kadar büyüklerin de ilgi odağı olmayı başardı. Eğlencenin ritminin hiç düşmediği gösterilerle, unutulmaz bir gece yaşanmış oldu.

Başkan KUZU; “Çocuklarımıza güzel hatıralar bırakmak istiyoruz”

            Gösterilerin açılışında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer veren Çan Belediye Başkanı Abdurrahman KUZU; “İnsan hayatının en önemli ve en masum zamanıdır çocukluk yılları… 10 yıldır minik kalplerine dokunan unutulmaz Ramazan hatıralarını çocuklarımıza kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz… 10. Ramazan Etkinliklerimizde bu akşam da çocuklarımıza özel hazırladığımız birbirinden keyifli gösteriler ile yavrularımızın yüzlerindeki tebessüme ortak olduk hamdolsun.” dedi.

İlgili Terimler : , , ,

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz