Pompalı Dehşet : 8 Yaralı

10.09.2016

Pompalı Dehşet : 8 Yaralı

Kepez Beldesinde meydana gelen silahlı saldırı olayında; T.T isimli şahıs Çay bahçesinde bulunan vatandaşların üzerine kurşun yağdırarak kaçtı. Silahlı saldırıda 7 kişinin hafifçe, bir kişinin ise ağır yaralı olduğu öğrenildi.

Akşam saatlerinde yaşanan silahlı saldırı olayında; T.T. isimli şahıs motosikleti ile Kepez Belediyesinin karşısında bulunan Çay bahçesine geldi. Yanında taşıdığı pompalı tüfekle vatandaşlara ateş etmeye başlayan saldırgan büyük paniğe sebep oldu. Saldırganın tüfeğinden çıkan kurşunlarla Kepez Belediyesinde işçi olarak çalışan Mehmet Uçaner ağır yaralandı.

 

Görgü tanıkları kimliği kısa sürede teşhis edilen saldırgan T.T.’nin motosikletle kaçarken de tüfekle ateş etmeye devam ettiği bilgisini paylaştılar. Silahlı saldırı sonucunda 8 kişinin yaralandığı; 7 kişinin ayakta tedavi edilirken; ağır yaralanan Mehmet Uçaner’in Kepez Araştırma hastanesine kaldırılarak ameliyata alındığı öğrenildi. Saldırgan T.T’nin yakalanması için emniyet ekipleri harekete geçti.

 

MUTAN’DAN İLK AÇIKLAMA; “SALDIRIYI KINIYORUZ”

 

Kepez Meydanında gerçekleşen silahlı saldırıdan haberdar olan ve ağır yaralı belediye işçisinin durumunu öğrenmek için harekete geçen Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan şunları söyledi; “Belediyemiz Su servisi çalışanlarımızdan Mehmet Uçaner Kepez meydanda pompalı tüfek ile saldırıya uğramıştır. Kendisi Kepez Araştırma hastanesinde hemen müdahale edilerek ameliyata alınmıştır. Doktorlardan alınan bilgiye göre 2-3 gün yoğun bakımda kalacaktır. Bu yapılan saldırıyı kınıyor, ailesine ve sevenlerine geçmiş olsun diyorum. Mehmet’in bir an önce iyileşip aramıza döneceğine inanıyorum.”

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz