“PARTİ İÇİ DİSİPLİN SÜRECİ BAŞLATILDI”

01.09.2016

“PARTİ İÇİ DİSİPLİN SÜRECİ BAŞLATILDI”

MHP Çanakkale İl Başkanı Hakan Pınar, gündeme dair değerlendirmelerde bulunduğu basın toplantında kamuoyunda oldukça konuşulacak açıklamalarda bulundu.

MHP’de 7 kişinin kesin ihraç talebi ile işlem başlatıldığını açıklayan İl Başkanı Pınar; “İbrahim Kürşat Tuna, İsmet Balkan, Ender Çerdik, Ziya Süer, Nagihan Tuna, İsmail Ulubay, Mehmet Vehbi Tayyer üyelikten kesin çıkarma talebiyle, Adnan Mecü ve Muharrem Samanoğlu ise Uyarı Gerektiren haller başlıklı hükümlerin uygulanması talebiyle İl Disiplin Kuruluna gerekçeleri ile birlikte aktarılacaktır. Elbette karar İl Disiplin Kurulunundur, karara müteakip haklarında disiplin işlemi uygulanma kararı verilen kişiler ayrıca sizlerle paylaşılacaktır.

İlave olarak dün yapılan toplantıda alınan karar gereği Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale Belediye Meclis Üyesi Ufuk Demirbaş’ın da partiden disiplinsiz davranışlarından dolayı Partimizle olan ilişkisi sona erdirilmiş olup, Çanakkale Belediyesine yazı yazılmak suretiyle Belediye Meclis Salonunda ki MHP Grubu tabelasının kaldırılması talep edilecektir” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz