Ölen Babanın Kızı Yoğun Bakımda..

27.03.2020

Ölen Babanın Kızı Yoğun Bakımda..

Babasını dün Corona Virüsünden kaybettiğini sosyal medyadan açıklayan Belma Kaplan’ın ablası Semra Kaplan’ın da Corona Virüsü tedavisi aldığı ortaya çıktı.

İnstagram’da bir video çekerek babasının ölümüyle yaşadığı acıyı ve yaşadıklarını anlatan Semra Kaplan’ın durumu ise henüz bilinmiyor.

Çanakkale’nin Kepez Beldesinde yaşayan Belma Kaplan dün sosyal medyada babasının defin görüntülerini paylaşarak; “Babam EYYÜP KAPLAN’IN CENAZESİ coronavirüs den kaybettik. Çanakkale de virüsten ölen yok diyenlere” ifadelerini kullanmıştı. Belma Kaplan’ın yaptığı paylaşım Çanakkale’de infial yaratırken, dün akşam saatlerinde Belma Kaplan’ın ablası Semra Kaplan’ın da Çanakkale’de Corono Virüsü tedavisi görmek için karantina altında tutulduğu ortaya çıktı.

 

“BABAM.. BABAM.. NEDEN BAŞIMIZA GELDİ? NE OLDUĞUNU ANLAYAMADIK”

Babasının ölümü nedeniyle yaşadığı üzüntüyü karantina altında çekerek instagramda paylaşan Semra Kaplan kendisinin de tedavi gördüğünü ve halkın mutlaka bu hastalığı önemsemesi gerektiğini söyledi Semra Kaplan yayınladığı videosunda; “Babam, babam, babam.. Covid-19 yüzünden bugün vefat etti, gömüldü. Çanakkale’de yaşıyoruz biz. Bende babamdan kapmışım. Bende şu an hastanede tedavi altındayım. Karantinadayım; 18 Mart üniversitesinde..”

 

“BU HASTALIĞI HERKES CİDDİYE ALSIN”

Semra Kaplan babasının virüsü nasıl kaptığı yönünde ise şu ifadeleri kullandı; “Bu nasıl bir şey, ne olduğunu bile anlayamadık. Benim babam camiye giden bir insandı. Cami’de Umre’den ilk gelenler Cami hocası ve birkaç kişi.. onların yemeklerine gitmiş en son. O yemekten zaten 3-4 gün sonra da babam rahatsızlanmış. Ondan sonra hastaneye kaldırdık. Ne olur ciddiye alın bunu, evinizden çıkmayın. Benim babam covid-19 yüzünden öldü.”

 

HABER VİDEOSU

Aynalı Pazar

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz