Kaderleri hep aynı. Bir devir kapanıyor

25.04.2019

Kaderleri hep aynı. Bir devir kapanıyor

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, halktan gelen istekleri geri çeviremedi.

Çan Belediyesi, Çan halkından gelen talep üzerine önceki dönem belediye başkanı Kuzu’nun Çan halkına mesajı olan akıllı duraklardaki A harflerini kaldırdı.

2009 yılında 20 yıllık CHP Belediyesi ardından göreve gelen AK Partili Abdurrahman Kuzu, ilk iş olarak önceki dönem belediye başkanı Ali Sarıbaş’ın panolarda ki isimlerini kaldırmıştı.

Bu kez, düğün salonlarında önceden asılı olan Kuzu’nun resimlerinin yerine, “Tekrarı yoktur bazı şeylerin. Hayat gibi, Aşk gibi, Ömür gibi” sloganı yazılarak Çan Belediye Başkan Bülent Öz’ün resminin konulmaması dikkat çekti.

Kuzu da tam 10 yıl sonra, önce ki dönem başkan olan Ali Sarıbaş ile aynı kaderi yaşadı. Duraklardaki gösterişli A harfleri kaldırılarak Kuzu devri geri de kaldı. Ama bazı düğün salonları ve parklar da önceki dönem Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu tarafından yapıldığının imzasını hala taşıyor.

Geçmiş dönem Çan Belediyesi tarafından yapılan tüm yatırımlarda, Abdurrahman Kuzu’nun adını taşıyan gösterişli A harfleri bulunurken zamanla tüm bu A harflerinin kaldırılması bekleniyor

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz