İzmir İYİ Parti Seçim Merkezi Başkanı Çanlı Atilla Certel; İzmir’de gençler sahada olacak!

13.05.2018

İzmir İYİ Parti Seçim Merkezi Başkanı Çanlı Atilla Certel; İzmir’de gençler sahada olacak!

İYİ Parti 24 Haziran seçimleri öncesi çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. İYİ Parti İzmir seçim koordinasyon merkezi başkanı Atila Certel, partisinin çalışmalarını ÇANLIDOSTLAR’a anlattı.

“AYAK BASMADIK YER BIRAKMIYORUZ

İzmir’de sahaya indiklerini ve kısa sürede önemli işlerin altına imza attıklarını dile getiren Certel, “İYİ Parti ailesi sahada basmadık yer bırakmıyoruz. Bize verilen bu vazifeyi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum. Yeni kurulan bir parti olmamıza rağmen, kısa sürede çok iyi bir yol aldık. İlk iş olarak da ilçelerimizdeki SKM’ başkanlarını ve bunlara 5 yardımcı belirledik. Pazartesi günü kalan birkaç metropol SKM başkanlarını belirledikten sonra çalışmalarımızı daha da hız vereceğiz. İlerleyen günlerde milletvekili adayları belli olacak. Zaten adaylarımız İzmir siyasetinde deneyimli alanında uzman isimler olacak. Sahada olacak bu adaylarımıza SKM başkanları ve yardımcıları eşlik ederek büyük tecrübe kazanacak” diye konuştu.

“İZMİR’DE BİR İLK OLACAK”

İzmir’de bir ilki hayata geçirerek gençlere eğitim akademisi kuracaklarını belirten Certel, “Gençlere çok değer veriyoruz. Ülkemizin geleceği olan gençlere dinlemek onlara dokunmak bizim en önemli vazifelerimizden birisidir. İzmir’de bir ilki hayata geçireceğiz. Başkanımız Koray Ükünç ile yaptığımız toplantıların ardından gençler için eğitim akademisi kurmak için harekete geçtik. Gençlere basmakalıp eğitimler vermeyeceğiz. Gençlerimiz sahaya indireceğiz. İYİ Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Osman Ertürk Özel bizi ziyaret etti. Burada genç arkadaşlara bir araya gelerek seminer gerçekleştirdi. Bir aile olarak, şimdiye kadar ulaştığımız başarıların üstüne koyarak devam edeceğiz” dedi.

İlgili Terimler : , ,

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz