İyi Parti Çanakkale İl Başkanı Belirlendi

21.11.2017

İyi Parti Çanakkale İl Başkanı Belirlendi

Meral Akşener önderliğinde kurulan İyi Parti’de, İl Başkanlığı geçen beş isim arasından kimin İl Başkanı olacağı merak konusuydu. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti Çanakkale Kurucu İl Başkanı olarak görevlendirdiği ismi belirledi.

Meral Akşener önderliğinde kurulan İyi Parti’de, İl Başkanlığı geçen beş isim arasından İrfan Dehmen Çanakkale kurucu İl Başkanı olarak seçildi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Türkiye genelinde birçok ilde İl Başkanlarını açıklamış, Çanakkale de ise kimin İl Başkanı olacağı merak konusuydu. İYİ Parti Çanakkale İl Başkanlığı için İsmet Balkan, Ahmet Uslu, Halil Rüştü Akgün, Gani Mehmet Ekim ve İrfan Dehmen’in isimleri geçiyordu.

Edinilen bilgiye göre ise; Meral Akşener Çanakkale Kurucu İl Başkanı olarak İrfan Dehmen’in adını açıkladı. Sürpriz bir isim olarak adaylar arasında yer alan İrfan Dehmen’i Rıdvan Uz’un desteklediği öne sürülüyordu.

 

İRFAN DEHMEN KİMDİR?

 

İrfan Dehmen Çanakkale İş Dünyasında yakından tanınıyor. Çanakkaleli Sanayici ve İşadamları Derneği(ÇASİAD)nde bir dönem Yönetim Kurulu üyeliği ve Genel Sekreterlik görevlerinde bulunan Dehmen aynı zamanda Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nda da meclis üyesi. Şehir Kulübü ortaklarından olan Dehmen, Yabancı Dil alanında Edirne ve Çanakkale’de faaliyet gösteren kurslarda da ortaklıkları bulunuyor. Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olan İrfan Dehmen evli ve iki çocuk babası.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz