İmamoğlu’na destek için gittiler

23.06.2019

İmamoğlu’na destek için gittiler

YSK’nın İstanbul Büyükşehir Belediye seçimlerini iptal etmesinin ardıdan Ekrem İmamoğlu’na CHP Çan Gençlik Kolları’ndan destek geldi.  CHP üyesi Çanlı gençler Millet İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nu desteklemek için İstanbul’a gitti.

Cumhuriyet Halk Partisi Çan Gençlik Kolları yaklaşık 20 kişi ile İstanbul’da yenilenen seçimde görev alacak. Cumhuriyet Halk Partisi Çan Gençlik Kolları yenilenen seçimde sahada görev almak üzere dün gece İstanbul’a gitti.

Gençlik Kolları Başkanı Tarık Özkan yaptığı açıklamada: “Millet İttifakı adayımız İstanbul’un seçilmiş Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu desteklemek, bu önemli seçimde yanında yer almak için Çan Belediye Başkanımız Sayın Bülent Öz’ün desteğiyle Gençlik Kolları’ndan arkadaşlarımızla birlikte İstanbul’a çalışmak üzere gidiyoruz. Gerek sahada gerekse sandık başlarında çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bizi yalnız bırakmayan, destek veren Belediye Başkanımız Bülent Öz’e, teşekkür ediyoruz. Her şey çok güzel olacak” dedi.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz