İcra Memurundan Kötü Haber

20.11.2016

İcra Memurundan Kötü Haber

recep_kamaci_kotu_haber

Çan’da, bu hafta Çarşamba günü kaybolan ve o günden bu yana her yerde aranan Çan İcra Müdürlüğünde memur olarak çalışan 2 çocuk babası 48 yaşında ki Recep Kamacı’dan kötü haber geldi.Çan da AFAD tarafından da aranan Kamacı, bugün sabah saatlerinde Çan’da polis tarafından ölü bulundu.

Çan’da, bu hafta Çarşamba günü kaybolan ve o günden bu yana her yerde aranan Çan İcra Müdürlüğünde memur olarak çalışan 2 çocuk babası 48 yaşında ki Recep Kamacı’dan kötü haber geldi.Çan da AFAD tarafından da aranan Kamacı, bu gün sabah saatlerinde Çan’da manta arayanlar tarafından ölü bulundu.

Çan İcra Müdürlüğü personeli 15 ve 22 yaşlarında 2 çocuk babası Recep Kamacı Çan Orman Lojmanları bitişiğinde ki ormanlık alanda ölü olarak bulundu. İcra Memuru Recep Kamacı, Çarşamba günü saat 15.00 sularında odasından ayrılarak kaybolmuş tüm aramalara karşın bulunamamıştı. Polis, Jandarma ve AFAD ekipleri ve arkadaşları arama çalışmalarına katılmış ve bu sabah saatlerine kadar bulunamamıştı. Emniyet Müdürlüğünden alınan haberlere göre, şeker hastası da olan Kamacı 5 tane İnsülin yaptığı düşünülmektedir.

Çan İcra Müdürlüğü memuru Recep Kamacı, Çan Devlet Hastanesine kaldırılarak otopsi işlemlerine başlanıldı.

 

İlgili Terimler : ,

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz