Hayatınızı Kolaylaştıracak Araba Aksesuarları

02.10.2016

Hayatınızı Kolaylaştıracak Araba Aksesuarları

Araba aksesuarları, hangi marka ve hangi model araba kullanırsanız kullanın arabanızın olmasa olmazlarındandır. Bu aksesuarlar taşıma kolaylığından araç içi eğlence olanaklarınızı artırmaya kadar pek çok işe yarar. Sizin için hazırladığımız listede en kullanışlı araba aksesuarlarını bulabilirsiniz.

1. Araç şarj cihazı

Şarj Cihazı

Günümüzde telefonlarımızla ilgili en büyük sıkıntımız şarjlarının kısa sürede bitmesidir. Aracımızla bir yerden bir yere giderken bu soruna çözüm bulmak için üretilmiş ve belki de araba aksesuarları çeşitleri arasında her tüketici grubu için en olmazsa olmaz ürün.

2. Bluetooth Kulaklık

Bluetooth Kulaklık

Araba kullanırken ahize ile telefon görüşmeleri yapmak dikkat dağınıklığına ve direksiyon hakimiyetinin kaybolmasına sebep olabilir. Bluetooth kulaklık tam da bu riskin önüne geçmek için üretilmiş araba aksesuarları arasında yer alıyor. Kablosuz olması en büyük avantajı.

3. Telefon Tutucu

Telefon TutucuEn kullanışlı araba aksesuarları arasına dahil olan diğer aksesuar da telefon tutuculardır. Telefonunuzu tutucuya sabitleyerek yolculuk yaptığınızda hem aramalarınızı dikkatiniz dağılmadan yapabilecek hem de telefonu bir navigasyon aleti gibi kullanmanız mümkün olabilecektir. Bu ürün, telefonunuzun kaymasını ve düşmesini de engeller.

4. Araç İçi Askılık

Araç Askısı

İş gereği sürekli seyahat etmesi gerekenler için en gerekli araba aksesuarları arasında sayılabileceklerden biri de araç içi askılıktır. İş seyahatiniz esnasında ceketinizin kırışmaması için asabilirsiniz. Daha birçok amaç için tüm tüketicilere hitap edebilecek bir üründür.

5. Araç İçi Yemek ve Bardaklık Masası

Bardaklık

Arka koltukta yolculuk yaparken bir yandan bir şeyler atıştırmak mı istiyorsunuz? Öyleyse araba aksesuarları listesinde yer alan yemek ve bardaklık masası tam da size göre. Koltuğun arkasına pratik olarak takabilir, kullanmadığınız zaman kolaylıkla sökebilirsiniz.

6. Güneşlik

Güneşlik

Ön cam güneşlik çeşitleri daha çok tercih edilse de arka ve yan camlar için de güneşlikler vardır. Özellikle yaz aylarında aracınız kullanılmadığında hem içi çok ısınır hem de güneş ışınları koltuk kumaşlarınızın rengini soldurur. Pratik ve kullanışlıdır. Yan camlara takacağınız güneşlikler, güneş ışınlarını keserek konforlu bir sürüş sağlar.

7. Direksiyon Kılıfı

Direksiyon Kılıfı

Araba aksesuarları listemizdeki direksiyon kılıfı, direksiyonunuzu koruyacak veya eski direksiyonunuzu yenileyip daha sağlam bir duruma getirecek. Birbirinden farklı desen ve tasarımlarda bulabileceğiniz direksiyon kılıfları, arabanıza yeni bir soluk getirecek.

8. Bisiklet Taşıyıcı

Bisiklet Taşıyıcı

Şehir yaşamından çok sıkıldınız ve bir hafta sonu şehrin dışına çıkıp doğanın içinde bisiklet sürmek istiyorsunuz. Öyleyse bu araç aksesuarları tam da sizin için yapılmış. Bunlar, aracınızın arkasına kolaylıkla monte edilebilir. Böylece, bisikletlerinizi istediğiniz yere beraberinizde götürebilirsiniz.

9. Çakmak Çıkış Çoklayıcı

Çoklayıcı

Tek çakmak çıkışı yetersiz kaldığında çakmak çıkış çoklayıcı gibi araba aksesuarları kullanarak çakmak çıkış sayısını çoğaltabilirsiniz. Böylelikle birden fazla MP3, tablet, telefon şarj edebilirsiniz. Elektronik cihazların hayatımızdaki yeri düşünüldüğünde kullanışlı bir üründür.

10. Oto Paspas

Oto PaspasAracınızı temiz tutmaya çaba gösterenler için üretilmiş en gerekli araba aksesuarları arasında sayılabilir. Bu ürün, aracı çamur, toz ve sudan korur; onun devamlı temiz kalmasına yardımcı olur. Aracın taban döşemelerinin çürümesini de engeller.

11. Araç Kokusu

Oto KokusuGüzel koku sizin için bulunduğunuz her yerde önemliyse ve üstelik en çok zaman geçirdiğiniz yerden biri arabanızsa, araba kokuları sizin için vazgeçilmez araba aksesuarları arasında yer alacaktır. Birçok farklı çeşidi bulunan araç kokularından en çok hoşunuza gideni bulabilir, araçta geçirdiğiniz vakti daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Elbette belirtmekte fayda var: Arabanızda kullanacağınız araba aksesuarları asla dikkatinizi dağıtacak özelliklere sahip olmamalı, asla sürüş güvenliğinizi tehlikeye atmamalı. Hepinize güvenli ve konforlu sürüşler!

Sizin de aracınızda kullandığınız aksesuarlar varsa yorum bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz