Dostlara Selam Olsun! Hala “Çivi” gibiyim…

16.03.2017

Dostlara Selam Olsun! Hala “Çivi” gibiyim…

Çanlı “Çivi” lakaplı, herkesin tanıdığı emekli postacı Emin Çengel; yaşıyorum, arayan-soran herkese selam olsun. Hala “Çivi” gibiyim dedi.

Çanakkale Belediyesinin emekçilerinden, Çivi Ramazan lakabı ile bilinen Ramazan Özenç, geçtiğimiz günlerde geçirdiği beyin kanaması sonucu yaşamını yitirdi. Ramazan Özenç için, son yolculuğuna uğurlanmadan önce Çanakkale Belediyesi önünde tören düzenlendi. Özenç, belediye binasında düzenlenen törenin ardından Şehitler Camiinde düzenlenen cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı.

Çan’da yaşayan ve Çanlılar tarafından çok sevilen Emin Çengel ise, Çivi lakabından dolayı karıştırılarak, kendisinin beyin kanaması geçirdiği sanılarak dostları tarafından aranan telefonunun susmadığını, eşi ve oğlu ise taziyelere cevap vermekte zorluk çektiklerini belirtti.

Çivi, “Çanlıdostlar Sitesinden dostlarıma selam olsun, Çivi gibiyim. Kimse merak etmesin. Sağlığım yerinde, çok şükür. ” dedi.

Çivi Ramazan’ın Çanakkale’de ki cenaze töreni fotoğraflarını inceleyen Çanlı “Çivi”, Ramazan Özenç’in de Çanakkale de çok sevildiğine dikkat çekerek, “Allah rahmet eylesin, geride kalanlara da sabırlar dilerim. dedi.

 

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Mehmet Sami Adalı
16 Mart 2017 - 14:13

🙂 Biz “Çengel”de takılı kalmışız zira Çandan ayrıldığımız zamanlarda daha çivi’ye dönüşmemişti galiba. Demek yıllar hepimiz gibi “Çengel”i de törpüledi… Sevgili Çengel ömrüne bereket, sıhhat ve afiyet; çivi gibisin maşallah. 🙂 Mehmet Sami ADALI

Mehmet Sami Adalı
16 Mart 2017 - 14:15

Özür diliyorum. Tabii ki “Çivi” Ramazan beye de rahmet olsun efendim. Ve sevenlerine sabır…