Değişim ve umut için Çanakkale’den ilk imza… Çan ilçe başkanı Aydın’dan

20.07.2018

Değişim ve umut için Çanakkale’den ilk imza… Çan ilçe başkanı Aydın’dan

CHP’de olağanüstü kurultayın toplanabilmesi için Muharrem İnce taraftarlarının başlattığı Delegelerden imza toplama çalışmalarına Çanakkale CHP teşkilatlarından ilk imza geldi. CHP Çan İlçe Başkanı Ümran Aydın bugün notere giderek olağan üstü kongre için imza verdi.

CHP içerisinde birkaç gün önce başlayan Olağanüstü Kurultay toplama çalışması tüm hızıyla devam ediyor. CHP’deki olağanüstü kurultay yapılmasını isteyen Parti Meclisi (PM) üyelerinden İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, şu ana kadar toplanan imzaların 600’ü bulduğunu söyledi. Çelebi, kurultay için gerekli olan 634 imzanın gün içerisinde tamamlanacağını söyledi.

 

CHP ÇANAKKALE İL TEŞKİLATLARINDA İLK İMZA ATILDI!

 

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun genel başkanlığına devam etmesi için çalışma yapan ve delegeleri yakın markaja alan Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve Genel Başkan Yardımcısı Çanakkale Milletvekili Muharrem cephesi ilk fireyi verdi. Çan İlçe Başkanı Ümran Aydın dün akşam CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan’ın da katıldığı Danışma Kurulu Toplantısı toplantısında ilçe yönetimi ile görüştü. Toplantıda alınan karar sonrasında bugün notere giden Çan İlçe Başkanı Ümran Aydın Çanakkale Delegeleri içinde ilk imzayı veren isim oldu.

 

Çan İlçe Noterine giderek olağanüstü kongre için imza veren İlçe Başkanı Ümran Aydın, sosyal medya üzerinden attığı imzanın fotoğrafını paylaşırken; değişimveumut hastagi paylaşması dikkat çekti. Ümran Aydın’ın paylaşımı sonrasında çok sayıda CHP’li de Aydın’a destek ve teşekkür mesajları attığı görüldü.

Aynalı Pazar

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz