Çöpün içinden çıkanlar şoke etti

28.02.2018

Çöpün içinden çıkanlar şoke etti

Çöpe atılan yavru kedileri, temizlik işçisinin dikkati hayata döndürdü.

Biga ilçesinde belediyede temizlik işçisi olarak görev yapan Emrah Yıldız, çöp konteyneri içinde bulunan kapalı bir poşetten sesler duydu. Bir an tereddüt ettikten sonra poşeti açıp içine bakan Yıldız, gördüğü manzara karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Poşetin içerisinden tam 6 tane yavru kedi çıktı.

yavru-kedileri-temizlik-iscisinin-dikkati-kurtardi-10912667.jpeg

Kedileri güvenli bir kutuya koyarak Biga Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü şantiyesine götüren temizlik işçisi Emrah Yıldız, kedileri güzelce besledi. Yavru kediler, şantiyede yakılan sobayla ısınarak yaklaşık 2 saat sonunda kendilerine geldi.

--10912655.jpeg
  KEDİLER ŞIRINGAYLA BESLENDİ

Kedilerin sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Şantiye Şefi Sedat Demirel, “Konteynır içinde çöp poşetine yerleştirilmiş ve yeni doğmuş 6 kedi yavrusu bulduk. Başta ölü sandık. Ancak şantiyede soba yaktık. Sıcağın etkisiyle minik yavrular kendilerine geldi. Eczaneden şırınga aldık. Süt ile besliyoruz. Belediyemiz veterineri arkadaşımızın da desteğiyle minikleri hayata tutundurduk. Bu konuda zaman kaybetmeden bize haber veren Emrah arkadaşımıza da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

 

İlgili Terimler : , ,

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz