ÇMYO Öğr. Gör İdil Elver, Çanakkale Esnafına yönelik “Müşteri İlişkileri Eğitimi” seminerinde

14.06.2018

ÇMYO  Öğr. Gör İdil Elver, Çanakkale Esnafına yönelik “Müşteri İlişkileri Eğitimi” seminerinde

Çanakkale Güç Birliği Platformu Esnaf Komisyonu, Öğr. Gör İdil Elver ile Çanakkale Esnafına yönelik “Müşteri İlişkileri Eğitimi” düzenledi.

Topluma yönelik anlamlı çalışmalarına bir yenisini daha ekleyen Çanakkale Güç Birliği Platformu, Esnaf Komsiyonu organizasyonunda, ÇOMÜ Pazarlama Bölümü Öğretim Görevlisi İdil Elver ile esnafa eğitim düzenledi. Çanakkale Belediyesi Çalışanları Lokalinde düzenlenen ve ücretsiz gerçekleşen programa çok sayıda esnaf katıldı.

Program açılışında konuşan Esnaf Komsiyonu Başkanı Cemile Kırgız, esnafa yönelik eğitsel, sosyal ve destekleyici etkinlikler düzenlemeye devam edeceklerini belirterek, komsiyon üyeleri esnaflar Gülümser Can ve Çiğdem Uysal ile katılanlara teşekkür etti. Çanakkale Güç Birliği Platformu Başkanı Gökhan Bayram ise oluşumlarının Çanakkaleliler tarafından ve Çanakkaleliler İçin çalıştığını, 7 aylık süreçte 150’yi aşkın etkinlikle 3000’e yakın insana dokunduğunu kaydetti.

Öğr. Gör İdil Elver, verdiği eğitimde; müşterilerine nasıl davranılması gerektiğini, müşteriyi elde tutmanın önemini, esnaftan beklenen davranış ve iletişim yeteneklerini uygulamalı ve görseller eşliğinde paylaştı. Bilgi notlarının da esnafa takdim edildiği programın sonunda katılımcılara katılım sertifikaları sunuldu.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz