CHP Çanakkale Milletvekili Bülent ÖZ, Karabiga Belediyesinin otel açılışına katıldı

06.01.2018

CHP Çanakkale Milletvekili Bülent ÖZ, Karabiga Belediyesinin otel açılışına katıldı

CHP Çanakkale Milletvekili, TBMM Başkalık Divanı Üyesi Bülent ÖZ,Biga köylerinde hemşehrileriyle buluşup hasret giderdi ve Karabiga’ya giderek Belediyenin yaptırdığı otel açılışına katıldı.

BİGA KEMER VE GEYİKKIRI KÖYLERİMİZDE HEMŞEHRİLERİMİZİ ZİYARET ETTİK

Gündüz CHP Biga İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Atilla DİREN ile birlikte Kemer Köyünde vatandaşlarla buluşarak hasret gideren CHP’li Bülent ÖZ, akşam saatlerinde de Geyikkırı köylerinde,hemşehrilerinin çaylarını içerek sohbet etti.

Ziyaretleri hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan CHP’li ÖZ,“Gece gündüz demeden İlçe İlçe, Köy Köy ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Çanakkale’de siyasiler sadece seçimden seçime gelir algısını yıkan tek parti olarak CHP örgütlerimiz ile birlikte her zaman köylümüzün, çiftçimizin yanındaolduğumuzu hissettiriyoruz.

Bu bağlamda ziyaretlerimize devam ederek, bölgemizin sorunlarını ve vatandaşlarımızın taleplerini yanlarında olarak dinlemeye ve çözüm yollarını aramaya devam edeceğiz. ÇünküÇanakkaleRuhu ile yola çıkıyoruz ve AilemÇanakkale temel ilkemiz olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” Dedi.

SOSYAL BELEDİYECİLİK HİZMETİNİN GÜZEL BİR ÖRNEĞİ OLAN KARABİGA’DA BELEDİYEMİZİN YAPMIŞ OLDUĞU OTEL AÇILIŞINA KATILDIK

CHP’li Örgütler, Yöneticiler, CHP’li Belediye Başkanları ve vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşen Karabiga Belediyesinin kendi öz sermayesi ile yaptırdığı otelin hizmet açılışına katılan CHP’li ÖZ, “dualar ve hayırlı olması temennilerimiz ile Karabiga’mıza önemli bir katma değer katacak otel işletmesinin kurdelesini kestik ve açılışını gerçekleştirdik” dedi ve otel açılışındahitaben ifade etti:

“Bugün CHP’li Sosyal Belediyecilik hizmetinin güzel bir örneği olan ve Karabiga Belediyemizce kendi öz sermaye kaynağı ile yapımı tamamlanan otelin hizmete açılışını gerçekleştiriyoruz. Açılışa yoğun bir katılımla destek olan tüm hemşehrilerimize minnet duygularımı sunarım.

Yeni açılan her işletme yeni bir katma değerdir, Antik çağlara kadar uzanan Beldemizdeki, tarih ve güneş turizmine hizmet edecek olan bu güzel otelin, yapımına karar veren başta Belediye Başkanımız Muzaffer KARATAŞ’a, Belediye Meclis Üyelerimize ve yapımında emeği geçen tüm emekçi işçilerimize teşekkürü borç bilirim.

Bugüne kadar özveriyle çalışıp, birçok güzel yatırımı Karabiga Beldemize kazandıran Belediye Başkanımıza hizmetlerinden dolayı bir kez daha teşekkür eder, açılışını yaptığımız ve beldemize önemli bir değer katan otelin Karabiga’ya ve Karabigalıhemşehrilerimize hayırlı olmasını dilerim.” Dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz