CHP ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ BÜLENT ÖZ; BELGE SAHTEDİR, FAKAT SİZİN FETÖ İLE BAĞINIZ GERÇEKTİR.

29.05.2017

CHP ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ BÜLENT ÖZ; BELGE SAHTEDİR,  FAKAT SİZİN FETÖ İLE BAĞINIZ GERÇEKTİR.

CHP’li Bülent ÖZ, Reşat PETEK’in Darbe komisyonunda sahte belgeyi delil olarak göstermesi üzerine yaptığı basın açıklamasında;

İnternette koleksiyoncuların 10 tl ye sattığı bağış pusulasını, ağıtlar düzdüğünüz hoca efendiniz CHP’ye bağış yapmış diye utanmadan delil diye gösteriyorsunuz. Dön artık özledik diye gözyaşı döktüğünüz fetö, sizlerin bağışları ile ülkemize darbe girişimini finanse etti. Bırakın 50 yıl öncesi için sahte delil göstermeyi, fetö nün AKP belediyelerine bağışladığı arazileri açıklayın. Delil sunduğunuz belgenin sahte olduğunu bilmek için sizin biraz araştırma yapmanız yeterli, fakat fetö ile bağınızın gerçek olduğunu bizim araştırma yapmamıza gerek yok.

Fetönün sahte belgesini gösteren Reşat PETEK ’in Tv programında, fetö propagandası yaptığını hepimiz izlemiştik. Yine Reşat PETEK, 17-25 Aralık 2013 ten, yani sözde fetö ile mücadele başladıktan sonra, Fetöcü dernek tarafından yılın köşe yazarı ödülünü aldığını sitesinde kendisi yayınladı. Dedi.

CHP’YE İFTİRA ATARAK GEÇMİŞİNİZİ AKLAYAMAZSINIZ.

CHP’li ÖZ; Darbe Komisyonunda, sahte belgeyi delil göstermek yerine Türkçe Olimpiyatlarına AKP olarak bastırdığınız paranın sebebini açıklayın. Fetö ile sadece gönül bağınız yoktu. Sizin cesaretiniz onunla kol kola olmaktan öte, onun için paramızdan Atatürk resmini kaldırma cesareti büyüklüğündeydi.

Unutmadık Fethullah GÜLEN için söylediğiniz sözleri. Unutmadık onun için düzdüğünüz ağıtları. Unutmadık onun için yaktığınız ateşin ülkemizi sardığını. Unutmayacağız ona duyduğunuz sevginiz yüzünden gözünüzün kör, kulağınızın sağır olduğunu. Dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz