CHP Çan Belediye Başkan adayı Bülent Öz

14.11.2018

CHP Çan Belediye Başkan adayı Bülent Öz

CHP bazı il ve ilçe belediyeleri için adaylarını açıkladı.

Yerel seçim adaylarını kademeli olarak belirleyen CHP bugün de 150 il ve ilçede adaylarını açıkladı. Buna göre Cumhuriyet Halk Partisi Çan Belediye Başkan adayı Bülent Öz oldu.

Çan’da kapı kapı dolaşarak seçim startını veren Bülent Öz; “Bugün Cumhuriyet Halk Partimizin Parti Meclisinde alınan karar ile Çan Belediye Başkan Adaylığım resmiyete kavuştu.

 Bilindiği gibi Hemşehrilerimin desteğiyle 25. ve 26. Dönemde Milletvekili seçilmiştim. O süreçte her bir vatandaşımızın sorununu sorunum bilip çözümü için ekibimle birlikte çok çalışarak mücadele gösterdik.

Bugünden sonra Çan İlçemizin Belediye Başkanı Adayı olarak aynı özveriyle Vatandaşlarımız için çalışacağımızı, İnşaAllah Çan Belediye Başkanı olduğumuzda da BÜYÜYEN ve ÜRETEN ÇAN için daha çok çalışacağımızı ve ÇANLI hemşehrimizin hayat mücadelelerinde yanlarında olacağımızı bildiririm.

 

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve yazı

Ben değil biz bilinciyle kazanılacağını ispatlamış olmanın verdiği güvenle, gece gündüz demeden Benim Güzel ÇANIM duygusuyla ve canla başla hep birlikte ilçemizi çok daha iyi konumlara getirebileceğimizin inancı taşıyorum.

Beni bu kutsal görevi üstlenmeye davet eden CHP İlçe Teşkilatımıza, partimizin üyelerine ve ÇANLI Hemşehrilerime teşekkür ederim.

Her zaman bana güvenen ve inanarak destek olan herkese şükranlarımı sunarım.

İlçemizin sorunlarını biliyoruz ve oluşturacağımız Belediye Meclisimiz ile Çan’ımıza en iyi hizmeti sağlayacağımıza söz veriyoruz.

İnanıyoruz ve kendimize güveniyoruz projelerle anılan bir ilçemiz olacak, sosyal kültürel ekonomik yaşamsal tüm alanlarda ÇANIMIZ kazanacak.

Yapacağımız her çalışmadan, gerçekleştireceğimiz her projeden Çanlı hemşehrilerimizin gurur duyacağına yürekten inanıyorum.

Çıktığımız bu yol vatandaşımızla birlikte herkesin ilçemizi; birlikte daha iyiye, daha güzele götürebildiği, katılımcı kardeşlik yoludur. Hiçbir ayrım gözetmeksizin ilçemizi hep birlikte yöneteceğiz.

Çan ilçemize hizmet etmek için çıktığımız bu yolda Allah utandırmasın.” dedi

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz