Çanlılar Whatsapp Hattından Talep Ediyor Belediye Anında Çözüm Sağlıyor

04.09.2018

Çanlılar Whatsapp Hattından Talep Ediyor Belediye Anında Çözüm Sağlıyor

Çan Belediyesi’nce çok kısa bir süresi önce hayata geçirilen whatsapp iletişim hattıyla Çan halkı bir nevi belediyecilik hizmetlerine katkı sağlamaya başladı.

Gördüğümüz kadarıyla Çan Belediyesi’nin hizmet yarışı her zaman kendisiyle olmuştur. Yapmış olduğu tüm hizmetleriyle halkla iç içe, samimi olmayı da başarmıştır. Yakın zamanda uygulamaya koyduğu whatsapp iletişim hattıyla da bir yandan vatandaşa daha hızlı hizmet sunarken bir yandan da vatandaşla bağını daha da güçlendirdiği de aşikar.

Çan Belediyesi Whatsapp Hizmet Hattına Vatandaşın İlgisi Büyük

Çan Belediyesi whatsapp iletişim hattı üzerinden talep ve önerilerde bulunan vatandaşlara çok hızlı ulaşıp belediyecilik hizmetlerine dair isteklerin çözüme kavuşturulmasından vatandaşlar da oldukça memnun. Çan Belediyesi, whatsapp hizmet hattına bildirilen istek ve taleplere hızlıca ve yerinde çözüm sağlıyor. Hatta öyle ki, bazen yarım saat içerisinde bile mevcut konu anında çözüme kavuşturuluyor. Çanlılar da bu memnuniyetlerini sosyal medya üzerinden yapmış oldukları teşekkür mesajlarıyla ifade ediyorlar.

            Başkan KUZU; “Bir insanın yaşadığı şehre ne kadar ait olduğu, yaşadığı şehre ne kadar değer kattığına göre şekil alır.”

            Whatsapp hizmet hattıyla vatandaşlarımızın talep, öneri ve ihtiyaçlarına olabildiğince hızlı çözüm sağlamaya çalışıyoruz. Çünkü vatandaşlarımızın talepleri de memnuniyetleri de bizim için çok kıymetli diyen Başkan KUZU; “Bir insanın yaşadığı şehre ne kadar ait olduğu, yaşadığı şehre ne kadar değer kattığına göre şekil alır. Bizler de belediyecilik hizmetlerimizi 10 yıldır bu bilinçle sürdürüyoruz. Bu anlamda vatandaşlarımızın da sunacağı katkıları, önerileri dikkate alıyoruz. Yeni uygulamaya başladığımız whatsapp hizmet hattımızla da Çan halkımızın ne kadar duyarlı ve belediyecilik hizmetlerine ne kadar katkı sunduklarına da tanık olduk. Kaldı ki Çanlı her vatandaşımız Çan’a aidiyet duygusunu çok iyi bilir ve bu şehrin değerine her zaman değer katar.” açıklamalarına yer verdi.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz