ÇANLI HEMŞEHRİM YANINDA OLDUĞUNU HİSSEDECEĞİ BİR BELEDİYE BAŞKANI İSTİYOR.

19.10.2018

ÇANLI HEMŞEHRİM YANINDA OLDUĞUNU HİSSEDECEĞİ BİR BELEDİYE BAŞKANI İSTİYOR.

Önceki dönem CHP Çanakkale Milletvekili Bülent Öz, ilçe başkanlığına resmi başvurusunu yapıp Çan Belediye Başkan Adayı oldu. CHP Çan İlçe Örgütü’nde başkanlık için başka başvuru olmadı.

Bülent Öz, açıklama yaparak, “ÇANLI HEMŞERİM YANINDA OLDUĞUNU HİSSEDECEĞİ BİR BELEDİYE BAŞKANI İSTİYOR.” dedi. Bülent Öz’ün açıklaması şöyle;

Değerli Hemşerilerim,

Önce partililerimizin sonrada siz değerli hemşerilerimin desteğiyle 25. ve 26. Dönemde Çanakkale’mizden Milletvekili seçilmiştim. Bu dönemde Çanakkale’me ve Ülkeme elimden geldiğince hizmet etmeye çalıştım.

Milletvekilliğim dönemimde hep söylediğim; “VATANDAŞIMIZ YANINDA OLDUĞUNU HİSSEDECEĞİ BİR MİLLETVEKİLİ İSTİYOR.” İlkesini benimseyerek, hiçbir siyasi fikir, düşünce ayırt etmeden Vatandaşımın yanında oldum. Siyasi hayatım boyunca da, kim hangi partiden olursa olsun tüm Vatandaşlarımı kucakladım, ömrüm boyunca da kucaklamaya devam edeceğim.

Değerli Hemşehrilerim,

2019 Mahalli seçimler nedeniyle, geçtiğimiz günlerde CHP Çan İlçe yönetimimizin ve danışma kurulundan çıkan ortak karar gereği CHP Çan Belediye Başkanlığına aday olma görevi şahsıma tevdi edildi. Örgütümüzün, üyelerimizin takdiriyle partimizin her kademesinde görev alacağımı sıklıkla dile getirmiş biri olarak bu görevi onurla kabul ettim. Bundan dolayı CHP Çan Belediye Başkanlığı Adaylığına tek başvuru olarak yönetim kurulumuzun huzurunda İlçe Başkanımız Sayın Ümran Aydın’a teslim ettim.

Takdir Çanlı hemşehrilerimize ait olmakla birlikte, doğup büyüdüğüm, ekmeğini, suyunu içtiğim topraklarda Belediye Başkanı olarak Halkımıza hizmet edebilme fırsatını yaratan CHP Çan İlçe Örgütümüze ve her bir parti üyemize teşekkürü borç bildiğimi ifade eder, Çanımıza, Çanakkalemize ve Ülkemize hayırlı olmasını yürekten dilerim.

Değerli Vatandaşlarım, sonuç itibariyle böylesi kutsal bir görevle yola çıkmış olacağız. Hatırlatmak isterim ki, her zaman ilke edindiğim gibi hiçbir siyasi, fikir düşünce ayırt etmeden tüm Vatandaşlarımın yanında oldum. Hayatım boyunca da yanlarında olmaya devam edeceğim.

Bundan sonra da, “ÇANLI HEMŞERİM YANINDA OLDUĞUNU HİSSEDECEĞİ BİR BELEDİYE BAŞKANI İSTİYOR.” İlkesiyle ÇANLI HEMŞERİLERİMİN EMRİNDE OLACAĞIMI BİLDİRİRİM.

Çan’ın sesine ses ve çocukluğumdan bu yana sokaklarında dolaştığım ilçemdeki hayallerimi sizlerle beraber var etmeye çalışacağım.
Kamuoyuna Saygıyla bildiririm.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz