Çanakkale’de güvenlik görevlisi tabanca ile vurularak öldürüldü

21.04.2018

Çanakkale’de güvenlik görevlisi tabanca ile vurularak öldürüldü

Eğlence mekanında eğlendikten sonra dışarı çıkan müşteri araçtan silahını alıp geri döndü ve kapıda bulunan güvenlik görevlisini tabanca ile vurarak öldürdü. 1 kişide açılan ateşle yaralandı.

Çanakkale’de dün gece 03.00 sularında meydana gelen olayda; özel bir eğlence mekânına gelen E.Ş (24)isimli şahıs kız arkadaşlarıyla eğlence mekânında eğlenip çıktıktan sonra  aracından silahını alıp geri döndükten sonra Kapıda güvenlik olarak görev yapan Levent B.nin (38) Tabanca ile önce ayağına düştükten sonra sırtına ateş ederek öldürdü

İddialara göre; E.Ş (24)isimli şahıs 6 ay önce üzerinde taşıdığı kesici alet ile mekâna girmeye çalışmış. Kapıda güvenlik olarak görev yapan Levent B.(38) ise E.Ş’nin içeriye kesici alet ile girmesine izin vermemiş bu yüzden aralarında husumet oluşmuş 6 ay boyunca mekana alınmayan genç dün akşam kız arakadaşları ile geldiği mekana yine alınmamış bunun üzerine mekan sahibi ile görüşmüş ve onun izni le mekana alınmış.

Olay üzerine Olay yerine çok sayıda polis ve 112 ekibi sevk edildi. Yaralılar Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Levent B. yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamazken diğer güvenlik görevlisinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Olay yerinden kaçan E.Ş(24) kısa süre içerisinde polis ekiplerince yakalandı.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz