Çanakkale Milletvekili Bülent ÖZ, 24 HAZİRAN’DA BAŞARACAĞIZ.

31.05.2018

Çanakkale Milletvekili Bülent ÖZ, 24 HAZİRAN’DA BAŞARACAĞIZ.

Çanakkale Milletvekili Bülent ÖZ, Cumhuriyet Halk Partisinin yerelde ve genelde iktidara gelmesi ve Muharrem İNCE’nin Cumhurbaşkanlığına seçilmesi için durmadan çalışacağını göstererek, CHP İlçe Örgütlerini ziyaret edip ve İlçe örgütleriyle birlikte vatandaşlarla buluşarak 24 Haziran seçimleri çalışmalarını sürdürüyor.

Ülkemizin içinden geçtiği zor şartların artık son bulması için mücadelemizi sürdürüyoruz diyen ve Ayvacık Panayırı, Çan Menderes Parkı, Çan İbrahim Budur Anadolu Lisesi Mezuniyeti ve İftarı, Bayramiç Pazarı ve Ezine’de İlçe Örgütleriyle birlikte her zaman olduğu gibi yine Çanakkale’lihemşehrilerini yalnız bırakmayan Çanakkale Milletvekili Bülent ÖZ;

“Her zaman olduğu gibi tüm mücadelemiz CHP’nin başarısı ve vatandaşımızın müreffeh yarınları içindir. Çiftçimizin ve esnafımızın sorularını, AKP 16 yıldır hep görmezden geldi, üstelik üretim girdi maliyetlerini düşürmek yerine ihtal ederek çiftçimizle rekabet etti.

Cumhuriyet Halk Partimizin İktidarında ve Muharrem İNCE’nin Cumhurbaşkanlığında önceliğimiz çiftçimiz ve üreticimiz olacak.

Çiftiçimize mazotu 3 tl’den vereceğiz, düşen üretim girdi maliyetleri ile vatandaşımızın da yüzü gülecek. Çünkü pazardaki alım gücü artacak dedik. Hemşehrilerimize Muharrem İNCE’nin Cumhurbaşkanlığını kazanmasıyla, kazananın ülkemiz olacak.” Dedi ve hemşehrilerinden Cumhuriyet Halk Partisine ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İNCE’ye destek istedi.

 

İlçe Örgütleri ziyaretlerinde, TBMM çalışmalarının ve basında yer alan haberlerinin yer aldığı raporları, İlçe Başkanlığında arşivlenmesi için CHP İlçe Başkanlarına teslim eden ve İlçe Örgütleriyle bir araya gelen CHP Çanakkale Milletvekili Bülent ÖZ;

Çiftçimiz, işçimiz, emeklimiz, memurumuz ve en önemlisi gençlerimizin gelecek kaygısı olmadan güven ortamında yaşamaları için gereken tüm politikalarımız Cumhuriyet Halk Partimizin iktidarında ve Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İNCE’nin Cumhurbaşkanlığında hemen uygulanacak dedik ve örgütlerimizle sürecin değerlendirmesinde bulunduk.

24 Haziran seçimlerinin önemine değindik. Ekonomimiz iyi değil. Büyüme rakamları vatandaşa yansımıyor. Tarımdan Emeklimize, Esnafımızdan Sanayicimize kimse refah düzeyinden memnun değil. Gençlerimiz, Kadınlarımız her bir vatandaşımız geleceğinden güven duymak istiyor. Tüm bu zorlukları aşacağız. Sayın Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığını kazanmasıyla, partimizin başarısıyla müreffeh bir Türkiye’yi yaratacağımızı ifade ettik.” Dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz