Çan Demokrasi Nöbetinde

25.07.2016

Çan Demokrasi Nöbetinde

Demokrasi nöbeti 10.gününde 81 ilde,ilçede ve Çan’da da devam ediyor. Çan meydanı hınca hınç doldurarak, demokrasiye sahip çıkıyor.

15 Temmuz akşamından bu yana Türkiye’nin her yerinde başlatılan Demokrasi Nöbeti tüm hızıyla devam ederken; Çan’da ki bu akşam ki nöbet zirve yaptı.

Saat 23.00 da Sn Valimiz Hamza ERKAL, Milletvekilimiz Sn Bülent TURAN, Bakanımız Faruk ÖZAK, İlçe Kaymakamımız Nurettin KAKİLLOĞLU,Ak Parti İlçe Başkanımız Murat OKAN, Ak Parti İl ve İlçe Yönetimimiz, Kale Grubu Başkanı Zeynep Bodur OKYAY ve Osman OKYAY Bey, İl Özel İdare Genel Sekreterimiz Can AKSOY, İl Genel Meclis Başkanımız Ömer ŞAHİN, Geştaş Genel Müdürümüz Volkan USLU  ile Kale Grubu yöneticileri ve Ney Sanatçısı Hazım Körmükçü’nün katılımlarıyla Menderes Parkında ki Demokrasi Nöbetinde demokrasi nöbetçilerine sesleniyorlar.
Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu;” 10 gündür Demokrasi nöbetimize dimdik durarak, Baş Komutanımız, Cumhurbaşkanımız “BİTTİ” demeden evlerimize gitmeyeceğiz. Nöbet tutmaya devam edeceğiz.” dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz