Çan Belediyesi’nden Yeni Bir Spor Etkinliği

23.08.2016

Çan Belediyesi’nden Yeni Bir Spor Etkinliği

Çan Belediyesince yıl boyu, özellikle de yaz tatili süresince 7’den 70’e birçok sportif faaliyet düzenleniyor. Şimdiyse bu faaliyetlere “Çan Belediyesi Yüzme Yarışı” ile bir yenisi daha eklendi.

29-30 Ağustos 2016 Tarihlerinde Çan Belediyesi 80. Yıl Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilecek olan, ödüllü yüzme yarışları kategorilerinin ise şu şekilde olacağı bildirildi. 8-9, 10-11, 12-13, 14-15, 16-17, 18-19, 20-30 yaşları ile 30 yaş üstü olarak toplam da sekiz kategori dahilinde yapılacak. Çan Belediyesi Yüzme Yarışlarının kazananların da; birinciler sanal gerçeklik gözlüğü, ikinciler power bank, üçüncüler ise flahs bellek ile ödüllendirilecek. Bay ve bayanların ayrı ayrı gruplandırılacağı yüzme yarışmaları için 18 yaşa kadar olan yarışmacılar Çan Belediyesi zemin katta bulunan hizmet ofisinden, 18 ve üzeri yarışmacılar ise www.can.bel.tr adresinden online olarak başvuru yapabilecekler.

 

Çan için, halkımız için ne gerekiyorsa yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz, şimdiyse yüzme yarışmaları ile sportif faaliyetlerimize yeni bir heyecan daha kattık ve meraklılarının da yarışmalarımıza katılmasını bekliyoruz, diyen Başkan KUZU; “Biz bugüne dek yılın değişik zamanlarında birçok dalda sportif faaliyetler düzenliyoruz. Bu sezonda ise 7’den 70’e ilgilenen tüm halkımıza yönelik yüzme yarışmalarını düzenledik. Özellikle çocuklarımızın ruhen ve bedenen her yönden kendilerini geliştirmesine katkı sağlayan yüzme sporu, ayrıca önemlidir. Şimdiden yüzme yarışmalarına katılacak her bir yüzücümüze başarı dileklerimle birlikte, katılımları için ayrıca teşekkür ediyorum.” açıklamalarına yer verdi.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz