ÇAN BELEDİYESİ’NDEN OKULLARA TAM DESTEK!

05.09.2018

ÇAN BELEDİYESİ’NDEN OKULLARA TAM DESTEK!

Çan Belediyesi, 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle okulların bahçelerini ve çevrelerini temizledi.

Çan Belediyesi, öğrencilerin yeni eğitim öğretim yılına temiz ve hijyenik bir ortamda girmelerini sağlamak için, ilçe genelinde okul bahçelerini temizleyerek hijyenik hale getirdi.

İlçe genelinde başlatılan temizlik programı ile okul bahçeleri, toplanan atıklar ve çöplerin alınmasından sonra yıkanarak hijyenik ve temiz bir hale getirildi.

Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman KUZU, eğitim ve öğretim kurumlarına desteklerini her geçen gün artırarak devam ettirdiklerini belirterek; “İlçemizdeki okullar ve yöneticileri ile Her zaman irtibat halindeyiz. Bahçe düzenlemesi ve temizlik desteğinden derslik ihtiyaçlarına kadar elimizden geldiğince okullarımıza ve dolayısıyla öğrencilerimize sahip çıkmaya özen gösteriyoruz. Bütün çalışmamız çocuklarımızın fiziki koşulları uygun, sosyal donatıları tam okullarda öğrenim görmelerini sağlamak. Okullar açılmadan başlattığımız bu çalışma programı ile de ekiplerimiz tüm okullarda temizlik çalışması yapıyor. Belediye olarak eğitim kurumlarına olan desteğimiz devam edecektir. Yeni öğretim yılının tüm öğrencilerimize, velilerimize ve öğretmenlerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz