Çan Belediyesi Yüzme Yarışmalarında Muhteşem Final

01.09.2016

Çan Belediyesi Yüzme Yarışmalarında Muhteşem Final

Çan Belediyesinin düzenlemiş olduğu ve 29-30 Ağustos tarihlerinde Çan Belediyesi 80. Yıl Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilen yüzme yarışmaları muhteşem bir finalle sona erdi.

30 Ağustos Salı günü yapılan yarışmaların finali, Çan Kaymakamı Nurettin KAKİLLİOĞLU, Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman KUZU, AK Parti Çan İlçe Başkanı Murat OKAN, AK Parti İlçe Yönetimi, il genel ve belediye meclis üyeleri, sporcuların aileleri ve çok sayıda Çan Halkının katılımıyla gerçekleştirildi.

Bu yıl ilk kez düzenlenen, 9 hakemin görev yaptığı ve çok sayıda sporseverin katıldığı yarışlar, bay ve bayan olmak üzere 8 ayrı kategori ile 8-9, 10-11, 12-13, 14-15,16-17, 18-19, 20-30 ve 30 yaş üstü aralığında gerçekleştirildi. Birincilerin sanal gerçeklik gözlüğü, ikincilerin power bank, üçüncülerin ise flash bellek ve ayrıca madalyalarla ödüllendirildiği yarışmalar, bu yaz sezonuna ayrı bir renk kattı.

Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman KUZU ödül töreninde yapmış olduğu konuşmalarında; “Çan Belediyesi Yüzme Yarışmalarını Final Törenine hoş geldiniz. Uzun söze gerek yok, çok güzel bir faaliyet oldu.

Bu yıl yüzme yarışlarını da sportif etkinliklerimize kazandırdık. Çan Belediyesi olarak düzenlediğimiz sportif faaliyetlerimizi çocuklarımızın gelişimi için önemsiyoruz. Bu faaliyetimizin gerçekleşmesinde emeği geçen başta havuz işletmecilerimize teşekkür ediyorum. Yüzme yarışmalarında görev alan değerli hakemlerimize, belediye personelimize, en önemlisi de yüzme yarışlarımıza katılan tüm yüzücülerimize teşekkür ediyorum.   Sizler katılmasaydınız, bu etkinlik böyle güzel ve anlamlı olmazdı. açıklamalarına yer verdi.

 

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz