Bülent ÖZ’ün TBMM Genel Kurulundaki Gizlenmiş Fetöcüler Hakkında Yaptığı Konuşma

04.05.2017

Bülent ÖZ’ün TBMM Genel Kurulundaki Gizlenmiş Fetöcüler Hakkında Yaptığı Konuşma

CHP ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ BÜLENT ÖZ;

UYARILARIMIZI GÖRMEZDEN GELENLER REFERANDUM SONRASI GİZLENMİŞ FETÖCÜ İTİRAFI YAPIYOR!

Referandum Sürecinde Uyarmıştık!!

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fetöcü Çıkarsa Yine Aldatıldık mı Diyeceksiniz?

4 Mayıs 2017 Perşembe günü TBMM Genel Kurulu 88. Birleşiminde söz aldığı konuşmasında, gizlenmiş fetöcülerin olabileceğini defalarca dile getirdiğini fakat olmaz öyle şey dendiği halde referandumdan sonra Cumhurbaşkanının bunu itiraf ettiğini vurgulan CHP Çanakkale Milletvekili Bülent ÖZ;

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti üyeliği esnasında ” Onlar kendilerini gayet iyi gizliyorlar “diyerek her defasında uyardığımız konuyu şimdi kendisi itiraf etti dedi.

Referandum sürecinde değiştirilmek istenilen Anayasa maddelerinde, Cumhurbaşkanı yardımcılarının milletimiz tarafından seçilmeyeceğinin, atanacak kişiler olması sebebiyle, Türkiye’nin kendini gizlemiş fetöcülere teslim edilebileceğinin uyarısını yaptığını hatırlatan CHP’li ÖZ,Genel Kurul Konuşmasında; Tarafsızlık yemini etmiş fakat herkesin bildiği gibi partisiyle ilişkisi hiç kesilmemiş ve taraf olmaktan rahatsızlık duymayan Cumhurbaşkanı’nın AK Partiye hasret duyduğuna şaşırıyoruz. Üyelik esnasında ağlayan Başbakan da Başbakanlık gittiği için ağlamıştır heralde.Referandum sonrası Sayın Cumhurbaşkanı, bizim söylediklerimizi kabul edercesine “Üstelik Onlar kendilerini gayet iyi gizliyorlar” diyerek, hala gizlenmiş fetöcülerden bahsetti. Her seferinde uyardık ama olmaz öyle şey dediler dedi.

 

CHP’li ÖZ; Bu bir itiraftır. Gizlenmiş anlayışınız nedir? Ya kendini gizlemiş bir Fetöcü Cumhurbaşkanı yardımcısı atanırsa, yine aldatıldık mı diyeceksiniz. Darbeler artık bitti diyenlere sesleniyorum; Bir yanlış atama, ülkemizi fetöye teslim edebilir. Ülkemizi böyle bir tehlikeye atmamak için hayır dedik. Bu olur demiyoruz ama ihtimal dahilindedir. Hukuk mücadelemiz ve yarına umutla bakışımız sürüyor çünkü hayır daha bitmedi diyoruz dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz