BÜLENT ÖZ YILIN MİLLETVEKİLİ SEÇİLDİ.

20.04.2018

BÜLENT ÖZ YILIN MİLLETVEKİLİ SEÇİLDİ.

Kamu-Der’in Ankara Gürkent Otelde 12.’incisini düzenlediği Geleneksel Ödül Töreninde, yılın ödülleri sahiplerini buldu.

Kamu-Der Başkanı Cevdet Baştuğ ile siyaset, bürokrasi, sivil toplum, medya ve iş dünyasından çok sayıda misafir katıldı.

Daha önce Fikri SAĞLAR, Özgür ÖZEL, Erdoğan TOPRAK gibi önemli siyasetçilerin layık görüldüğü ödül;saha çalışmaları, sosyal medya, anket ve araştırma sonuçlarına göre belirleniyor. 2018 yılında yapılan çalışmalar sonucunda ‘Yılın Milletvekili’ ödülüne CHP Çanakkale Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bülent ÖZ layık görüldü.

Geleneksel ödül törenine katılarak ödülünü alan 2018 yılının en başarılı Milletvekili Bülent ÖZ,Kamu-Der’in seçtiği “Yılın Milletvekili” ödülünü almaktan onur duydum.” dedi.

 

CHP’li ÖZ yapmış olduğu konuşmasında; 29 Şubat 2018 tarihinde Kamu-Der’den “Yılın Milletvekili” seçildiğime dair tebliğ evrakı geldiğinde mutluluğu ve gururu bir arada yaşadım. ÇünküSivil toplum kuruluşları halkın sesidir, bu kuruluşlar, halkla iç içe, halkın sesi ve kulağı olan kuruluşlardır. Kamu-Der de bu başarılı sivil toplum kuruluşlarımızdan biridir. Milletvekili seçildiğim günden beri,vatandaşımız yanında olduğunu hissedeceği bir milletvekili istiyor ilkesiyle yurttaşlarımızın yanında olduk. Vatandaşlarımızı yalnız bırakmadık. Samimi, mütevazı duruşumuzu hiç bozmadan halkımızın hayat ve ekmek mücadelesinde elimizden geldiğince yanlarında olduk. TBMM Genel Kurul çalışmalarının yanı sıra hemen hemen her hafta sonu seçim bölgem Çanakkale’ye giderek köy köy, ilçe ilçe gezdik.Bu gezilerimiz esnasında; Çanakkale’mizin bölgesel sorunlarını, vatandaşlarımızın bireysel sorunlarını dinleyip, gerek Genel Kurul’da gerekse yazılı soru önergesi, araştırma önergesi veya Kanun Teklifi vererek dile getirdik. Milletvekillerinin çalışmaları daima böyle olmak zorundadır. Bugüne kadar hep bunu yaptık ve bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Kamu-Der Başkanı Cevdet Baştuğ ve yönetim kurulu üyelerini bu anlamlı çalışmalarından dolayı kutluyor, layık gördükleri bu ödül için teşekkür ediyorum.”diyekonuştu.

 

Ödül töreninde bir konuşma yapan Kamu-Der Genel Başkanı Cevdet BAŞTUĞ, ödüle layık görülen isimleri saha çalışmaları, sosyal medya, anketler,araştırma sonuçları ve derneğin internet sitesinde vatandaşlardan gelen e-maillerdeki tercihler ile seçici kurulun belirlediği isimler arasından seçtiklerini kaydetti.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz