Bülent Öz, verdiği sözleri birer, birer yerine getiriyor!

14.04.2019

Bülent Öz, verdiği sözleri birer, birer yerine getiriyor!

Öz, “şeffaf belediyecilik yapacağız, Çan halkı meclis toplantılarını canlı yayınla izleyecek” dediği sözünü tutarak, ilk belediye meclis toplantısını sosyal medya hesabından canlı yayınla paylaştı.

Çan Belediyesini ilk olağan meclis toplantısı bugün belediye meclisi toplantı salonunda Çan halkının katılımı ile gerçekleşti.

İlk meclis toplantısı, belediyenin 2018 yılı mali bilançosu da açıklanarak vatandaşlara duyuruldu. Encümen ve komisyon için Belediye meclisinde ki görevlendirmeler yapıldı. Encümen üyeliklerine Ayşe Nursevim TÜRER ve Sevcel ARSLAN seçilirken, Belediye meclisi başkan yardımcılığına Harun ARSLAN getirildi.

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, meclis toplantısı başlamadan yaptığı açıklamada, “Toplantı canlı yayınlanıyor. Şu anda tüm Çan, tüm Çanakkale, tüm Türkiye hatta tüm dünya bizi seyrediyor” dedi.

Öte yandan, Çan’da Bülent Öz’den önce 10 sene görev yapan ve son seçimlerde seçimi kaybeden AKPli Başkan Abdurrahman Kuzu döneminde, belediye meclis toplantıları canlı yayınla hiç yayınlanmamıştı. Bu anlamda, Bülent Öz Çan’da bir ilke imza atmış oldu.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz