BÜLENT ÖZ DAHA SEÇİLMEDEN İLK VAADİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

15.01.2019

BÜLENT ÖZ DAHA SEÇİLMEDEN İLK VAADİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

31 Mart yerel seçimler öncesi Cumhuriyet Halk Partisi Çan Belediye Başkanı adayı Bülent Öz, 65 yaş üstü vatandaşlarımız için güzel bir müjde vermişti.

Bu kapsamda 65 yaş üstü vatandaşlarımıza bir kart çıkartılacak ve bu vatandaşlarımız belediye toplu taşıma araçlarından ücretsiz faydalanacaklardı.

Bu müjdeyi aslında Cumhuriyet Halk Partisi Çan Belediye Başkanı adayı Bülent Öz seçim vaadi olarak açıklamıştı. Ancak sosyal medyada bazı 65 yaş üstü vatandaşlarımızın paylaşımından gördüğümüz üzerine Çan Belediyesi tarafından bu vatandaşlarımıza ücretsiz toplu taşıma kullanım kartları dağıtılmış ve bu vatandaşlarımız ücretsiz olarak kullanım haklarına kavuşmuşlardır.

Yaşanan bu gelişme üzerine Öz; “Kazanan yine Çan oldu, daha seçilmeden Çan’a ilk icraatımızı yaptık ne mutlu bizlere daha seçilmeden ilk projemizi hayata geçirmek zorunda kaldılar. Aslında 2014 yılından bu yana uygulanması gerekmekteydi. Yıllar önce olması ve dağıtılması gereken bu kartlar ben proje olarak sunmadan önce neden yapılmadı? “ diye sordu.

Çan halkı ise sosyal medya aracılığı ile bu konuyu sayfalarında paylaştılar.

 

 

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz