Bu Belgeler Geçersiz mi?

05.09.2016

Bu Belgeler Geçersiz mi?

Türkiye 27 gün DEMOKRASİ NÖBETİ tuttu. Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminde demokrasi nöbetlerine Menderes Parkında Demokrasi Nöbeti tutanlara destek veren Çan halkına da bu 27 gün sonunda Mezuniyet Belgesi almaya hak kazandı.

FETÖ’nün darbe girişimine karşı ülke genelinde tüm halkın tek yumruk ve tek yürek olduğunu belirtilen konuşmalar yapıldı. Demokrasiye yapılmak istenen darbe girişimin halkın iradesiyle bastırıldığını anlatıldı. “Bu darbe girişime karşı halkın yanında, Çan halkı ve sivil toplum kuruluşlarımızda büyük bir duruş sergilediler. Yıllardır devletin içine bir şekilde sızmış, inancımızı kullanan, arka planda ülkenin kaderi noktasında sinsi planları olan bir örgütle karşı karşıya kaldık. Öyle bir örgüt ki hepimizin verdiği vergilerle vatanımızı, milletimizi, canımızı ve namusumuzu korumak üzere almış olduğumuz en teknolojik aletlere de sahip olmak suretiyle kendi insanlarının üzerine kurşun sıkıp, kendi insanlarının hedef alınması durumuyla karşı karşıya kaldık. Ama bunların bu hain planına karşı Allah’ın yardımıyla halkın duruşu vardı. Bu hain plan sizlerin de sayesinde durduruldu. Burada göğsünü süper eden şehitlerimizi rahmetle anarken, bu darbe girişiminde FETÖ terör örgütüne karşı duran sizlere ve halkımıza teşekkür ediyorum” diye nutuklar bile atıldı.

Her şeyin sonu olduğu gibi bu mitingler, Demokrasi Nöbetleri de bitmeliydi. Sonra buraya katılanlara bir belge ile ödüllendirmek gerek dendi.

Bu belgelerin altında ise, Kamu hizmetlerinden yani memuriyetten atılan Kaymakam Nurettin Kakillioğlu ve Çan Belediye başkanı Abdurrahman Kuzu’nun imzaları vardı.

Menderes Parkında bugün , Vatan Nöbetlere katılan ve Çan Halkına dağıtılan Milli İrade Nöbet Belgesinde ki açığa alınan kaymakamın imzası tarşılıyordu.

“Bu belgeler geçersiz” diyenlerin sayısının bir hayli fazla olması dikkat çekti.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Ümit Özdemir
07 Eylül 2016 - 22:05

No Comment