Bozcaada için bir araya geldiler

16.11.2016

Bozcaada için bir araya geldiler

CHP Çanakkale Milletvekili Bülent Öz ile CHP’li Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz’ı makamında ağırlayan AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Bozcaada’nın yararına olacak projeler için parti ayrımı yapmadıklarını söyledi.
CHP Çanakkale Milletvekili Bülent Öz, CHP’li Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, AK Parti ve CHP Belediye Meclis üyeleri TBMM’de AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ı ziyaret etti. Bozcaada’nın ihtiyaçları, sorunlarını ve talepleri konuştuklarını dile getiren Turan, kısa ve orta vadede yapılabilecekler konusunda değerlendirmede bulunduklarını kaydetti.

Taleplerle ilgili ilk görüşmeleri hemen gerçekleştirdiğini söyleyen Turan, “İlk etapta belediyenin Atıksu Arıtma Tesisi inşaatının SUKAP projesi kapsamına alınması için İller Bankası Genel Müdürü ile görüştük, süreç olumlu ilerliyor. Ayrıca, adamızın ihtiyacı olan kepçeyi ilgili bakanlıkla görüşüp teslimi sürecini başlattık. Yakında teslim fotoğraflarını da paylaşacağız” dedi. Parti ayrımı yapmaksızın kamu hakkı adına iş yaptıklarının altını çizen Turan, “Derdimiz milletimize hizmet. El uzatana biz de el uzatacağız. Şehrimize borcumuzu öderken parti ayrımı yapmadan kamu hakkı adına iş yapacağız. Bozcaadamıza hayırlı olsun” diye konuştu.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz