Bozcaada AK Parti’de İsyan

29.09.2016

Bozcaada  AK Parti’de İsyan

AKP Çanakkale Aylık Olağan Genel Toplantısı’na katılan Bozcaada AKP İlçe Başkanı Uğur Talay ve İlçe Başkan Yardımcısı Ali Balcı, partisinin il yönetimine Bozcaada için söz verilen, Entegre Hastane, Spor Salonu, konut, sağlık lojmanları gibi yatırımları hatırlatarak, hiçbirinin gerçekleşmemesine sert tepki gösterdi.

Bozcaada AKP İlçe Başkanı Uğur Talay ve İlçe Başkan Yardımcısı Ali Balcı’nın, AKP Çanakkale Aylık Olağan toplantısında il yönetimine, Bozcaada için söz verilen yatırımların hala gelmemesine sert tepki göstererek, ““Halkımıza söz verdiğimiz hiçbir yatırım gerçekleşmedi. Bizleri yok sayıyor gibi davranıyorsunuz. Bu yatırımlar gelmez ise Bozcaada’da AKP’yi kapatabilirsiniz” şeklinde sert sözler söylediği öğrenildi. Bu sözlere ise AKP İlçe Başkanı’nın sert karşılık verdiği de ifade ediliyor.

Toplantıda Talay’ın ve Balcı’nın il yönetimine, “Bozcaada’ya hiçbir şey yapılmıyor, halkımıza söz verdiğimiz hiçbir yatırım gerçekleşmedi. Bu şekilde nasıl seçim kazanalım. Kimse bizi dinlemiyor. Bizleri yok sayıyor gibi davranıyorsunuz. Halkımıza söz verdiğimiz yatırımlar gerçekleşmez ise Bozcaada’da AKP’yi kapatabilirsiniz” şeklinde sözlerle sert tepki gösterdiği iddia edildi.

Bu sözlerin üzerine ise, AKP Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ’ın Talay’a, “Siz nasıl partiyi kapatabilirsiniz, lütfen kendinize gelin, nasıl sözler bunlar” şeklinde karşılık verdiği ifade ediliyor. Hatırlanacağı üzere son yerel seçimlerin öncesinde ve sonrasında Çanakkale AKP Milletvekili Bülent Turan, Bozcaada için, Spor salonu, Entegre Hastane, Sağlık Lojmanları ve yeni liman yeri gibi birçok konuda söz vermişti ancak şu ana kadar hiçbiri gerçekleşmedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz