Biga Belediyesi Halk Pazarı Açıldı

09.08.2018

Biga Belediyesi Halk Pazarı Açıldı

 Biga Belediyesi Halk Pazarı dua ile ilk güne başladı.

Pazarcılar Salı gününden itibaren hazırlıklara başlarken, Biga Belediyesi ekipleri de aynı gün temizlik çalışmaları başta olmak üzere son hazırlıkları tamamladılar.

Biga Belediyesi Halk Pazarı 8 Ağustos Çarşamba günü dualarla hizmete açıldı. Pazarcılar Salı gününden itibaren hazırlıklara başlarken, Biga Belediyesi ekipleri de aynı gün temizlik çalışmaları başta olmak üzere son hazırlıkları tamamladılar. İlk gün Biga Belediye Başkanı İsmail Işık ve Belediye Meclis Üyeleri ilk gün duasının ardından pazarcıları ziyaret ettiler, hal hatır sordular. Saat 12:30’da ise Biga Belediyesi’nce Halk Pazarı’nda 8 farklı noktada hem pazarcılar hem de alışverişe gelen Bigalılar için pilav ayran ikramı yapıldı.
Geçtiğimiz günlerde çalışma alanını ziyaret eden Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, Kurban Bayramı arifesinden önce Halk Pazarı’nın pazarcıların ve Bigalıların kullanımına hazır hale getirilmesi talimatı vermişti. Başkan Işık’ın sözünü tutmasıyla Kurban Bayramı arifesi öncesi Halk Pazarı’nda tezgah açan pazarcıların memnun oldukları gözlendi. Halk Pazarı girişinde uzun süre oturan Başkan Işık, pazarcılarla ve vatandaşlarla sohbet etti ve vatandaşlardan gelen istek ve önerileri not aldı.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz