BELEDİYE BAŞKAN ADAYININ EVİNE POLİS

19.01.2019

BELEDİYE BAŞKAN ADAYININ EVİNE POLİS

Çan Belediye Başkan adayı Bülent Öz, Çan’da oturduğunu polise ispat etti.

18 Ocak 2019 günü seçim çalışmaları için Çan’da mahalle mahalle eşi ile birlikte gezerken, soğuktan üşüyünce evine giden Bülent Öz, merdivenlerde şok oldu.

Çan’da 27 Evler sokaktaki apartmanın kapısını açıp, içeriye giren Bülent Öz ve eşi Şebnem Öz karşılarında polis memurunu görünce neye uğradıklarını anlayamadılar.

Şaşkınlıkları geçtikten sonra  yedi göbek Çanlı Öz ailesini, Polis memurunun söyledikleri daha da şaşırttı.

Haklarında şikayet olduğunu ve burada oturup oturmadıklarının tespiti için geldiğini bildiren polise merdivenlerde su ve elektrik faturaları ile ispat etme yoluna giden CHP Çan Belediye başkan adayı Bülent Öz, polise faturaları göstererek Çanlı olduğunu ispat etti.!!!

Belirtilen adreste Çan Belediye Başkan adayı Bülent Öz Çan’da oturduğunu böylece polise ispat etti

18 Ocak 2019 günü seçim çalışmaları için Çan’da mahalle mahalle eşi ile gezerken soğuktan üşüyünce evine giden Bülent Öz, merdivenlerde şok oldu.

Çan’da 27 Evler sokakta oturduğu apartmanın kapısını açıp, içeriye giren Bülent Öz ve eşi Şebnem Öz karşılarında polis memurunu görünce neye uğradıklarını anlayamadılar.

Şaşkınlıkları geçtikten sonra  yedi göbek Çanlı Öz ailesini, Polis memurunun söyledikleri daha da şaşırttı. Haklarında şikayet olduğunu ve burada oturup oturmadıklarının tespiti için geldiğini bildiren polise merdivenlerde su faturası ve elektrik faturaları ile ispat etme yoluna giden CHP Çan Belediye başkan adayı Bülent Öz, polise faturaları göstererek Çanlı olduğunu ispat etti.

Belirtilen adreste oturduğunu polis memuruna ispat eden Bülent Öz;

“Belli kişilerin, bir Belediye Başkanı Adayını Çan’lı olduğuna ispat için evine polis göndermeye kalkması çok manidar.

İş buraya kalmışsa;

Onlar için durum hiç de iç açıcı değil, sanırım”

şeklinde konuştu.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz