Başkan Kuzu’ya gençlerden büyük destek

05.02.2019

Başkan Kuzu’ya gençlerden büyük destek

Çan Belediye Başkanı ve AK Parti Çan Belediye Başkan Adayı Dr. Abdurrahman Kuzu seçim çalışmalarına gençlerle yaptığı toplantılarla başladı.

 

Çan Belediye Başkanı ve AK Parti Çan Belediye Başkan Adayı Dr. Abdurrahman Kuzu, seçim çalışmaları kapsamında mahalle gençlerinin daveti üzerine Fatih ve İstiklal Mahalleleri gençleri ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

 

Gövde gösterisine dönüşen mahalle toplantılarında gençler, Çan Belediye Başkanı ve AK Parti Çan Belediye Başkan Adayı Dr. Abdurrahman Kuzu’yu meşaleler ile karşıladı.

 

Çan Belediye Başkanı ve AK Parti Çan Belediye Başkan Adayı Dr. Abdurrahman Kuzu, gençler ile yaptığı toplantıda Çan’ın geleceğine ilişkin olarak düşüncelerini paylaştı. Görev yaptığı 10 yıllık süre boyunca Çan’ın kronik sorunlarının çözüldüğünü vurgulan Kuzu, yeniden Belediye Başkanı seçildiği takdirde Çan’ın vizyon projeler ile ayağa kalkacağının altını çizdi.

 

2014 Yerel Seçimlerinde Organize Sanayi Bölgesi vaatlerinin olduğunu hatırlatan Çan Belediye Başkanı ve AK Parti Çan Belediye Başkan Adayı Dr. Abdurrahman Kuzu:“ 2014 yılı yerel seçimlerinde OSB vaadimiz olduğu zaman Çanakkale Boğaz Köprüsü dillendirilmiyordu. Şimdi 1915 Çanakkale Köprüsü ve Çanımızdan geçecek otoyol bölgesine kuracağımız Organize Sanayi Bölgesi ile Çanımız yıllardır beklediği hareketliliğe kavuşmuş olacak” dedi.

 

Çan Belediye Başkanı ve AK Parti Çan Belediye Başkan Adayı Dr. Abdurrahman Kuzu, OSB’nin tamamlanmasıyla birlikte Çan’da istihdam ve iş olanaklarının daha çok artacağına dikkat çekti.

 

 

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz