Başkan Kuzu’dan Öğrencilere Sömestr Hediyesi

18.01.2019

Başkan Kuzu’dan Öğrencilere Sömestr Hediyesi

Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılı sömestr tatiline çıkacak öğrencilere sömestr hediyesi vermeye devam ediyor.

 

Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu,  ilk ve ortaokullarda okuyan tüm çocuklara sömestr tatili hediyesi vermeye devam ediyor.

Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, öğrencilere yönelik olarak hayata geçirdiği sömestr tatili hediyelerinde bu yıl farklı bir projeye imza attı. Başkan

 

Kuzu, ilçeye kurulacak olan sentetik buz pisti ile öğrencilere buz pateni heyecanı yaşatacak.

 

Atatürk Şehir Meydanı’na karne hediyesi olarak kurulacak buz pateni pistinde çocukların profesyonel hocalar eşliğinde buz pateni keyfini yaşamalarını hedeflediklerini belirten Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu:“ Arkadaşlarımızla genç kardeşlerimizin karne heyecanlarını birlikte paylaşalım dedik. Öğrenci kardeşlerimize her yıl farklı etkinlikler sunduk, bu sene de yarıyıl karne tatili kapsamında buz patenini deneme şansına sahip olsunlar istedik. Bu doğrultuda sömestr süresince öğrencilerimize ücretsiz olarak buz pateni yaptırmak istiyoruz” dedi.

 

Başkan Kuzu, 19-26 Ocak 2019 tarihleri arasında faaliyet gösterecek buz pistinden faydalanmak isteyen öğrencilere çağrıda bulunarak buz pistinin kullanım saatlerinin sabah 11:00 itibariyle başlayıp akşam 18:00’de kapanacağını sözlerine ekledi.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz