Başkan KUZU’dan Genç Müzisyenlere Destek

02.01.2017

Başkan KUZU’dan Genç Müzisyenlere Destek

Eğitimci bir Başkan, genç bir Başkan, gençleri önemseyen bir Başkan, Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman KUZU… Öyle ki, geçtiğimiz günlerde Çan’da Fen Lisesi’nde genç öğrencilerin oluşturduğu müzik grubuna, gitar ve bateri takımı hediye etti. Bu jestin karşılığında gençlerde, adeta profesyonellere taş çıkaracak bir performansla, Başkan KUZU’yu ağırladılar. Bravo gençler… Bravo Başkan…

Her fırsatta, “Gelecek gençlerin, biz gençlerleyiz” diyen Başkan KUZU; “Ne varsa gençlerde var, çünkü onlarla birlikte yol alacağız geleceğe doğru. Onun için bugün sahip çıkılan her birey, her genç kazanılmış bir gelecektir. Biz de geleceğimize sahip çıkmak adına gençlerimize sahip çıkmaya gayret ediyoruz. Bir de böylesi güzel ve keyifli meşguliyetlerle ilgilenen gençlerimiz, aynı zamanda boş ve gereksiz meşguliyetlerden de kendilerini alıkoymuş ve korumuş oluyorlar. Onun için biz de spordan müziğe ne varsa gençlerin ilgi alanlarına yönelik, her zaman onların yanında ve destekçisiyiz. Çünkü biz gençlerle birlikte olmaktan ve onlarla birlikte yol almaktan heyecan ve mutluluk duyuyoruz.” Açıklamalarına yer verdi.

 

Başkan KUZU’nun yapmış olduğu bu jestten ötürü, hem okul kadrosu, hem de genç müzisyenler kendilerine teşekkür edip, kısa bir müzik ziyafeti sundular.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz