BAŞKAN KUZU AK KADINLARLA BULUŞTU

15.05.2018

BAŞKAN KUZU AK KADINLARLA BULUŞTU

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Çan Kadın Kollarının düzenlediği ‘Ak Kadınlar Buluşması’nda Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, kuruluşundan bu yana AK Parti’ye gönül ve emek vermiş kadınlarla bir araya geldi.

24 Haziran genel seçimlerine dair fikir alışverişlerinin gerçekleştiği buluşmada AK Partinin yeni Türkiye vizyonu çerçevesinde Çan’da gerçekleştirilecek seçime yönelik çalışmalar ve yol haritaları konuşuldu.

“Hep birlikte 24 Haziran’da daha da güçlü bir Türkiye için devam!” diyen Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman kuzu; “Bu seçim bir gecede alınan bir karar değil. Bir sabah kalktığımızda AK Parti durup dururken hadi yönetim sistemimizi değiştirelim demedi. Atatürk’ün emanet ettiği Cumhuriyeti daha ileriye taşımak için şimdiye kadar nasıl bir gayretle çalıştıysak bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğiz…” şeklinde konuştu.

Başkan Kuzu; “Tek Dertleri Erdoğan Gitsin. Peki Sonra? Sonrası Yok!”

Sözlerine devam eden Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu; “Bir çatı kurmaya kalktılar ki daha haftasını doldurmadan çatırdadı… Tayyip Erdoğan’a karşı kurulmaya çalışılan ittifakı bile ellerine, yüzlerine bulaştırdılar. Hani ilk Perşembe günü açıklama yapacağız demişlerdi onda bile dediklerini yapamadılar. İttifak kuran bu 4 benzemezin bir lafı var. “Kutuplaşmanın önüne geçmek için bir araya geldik” diyorlar. Pardon da siz zaten 5 yıldır tam da söylediğinizin aksine kutuplaşma için bir aradasınız.

Desek ki eskiden birbirleriyle mücadele ediyorlardı da şimdi gerilimi azaltmak için toplanmışlar. Yok tam aksine, kutuplaşmayı derinleştirmek ve Erdoğan düşmanlığında daha sert mücadele etmek için toplanıyorlar. Kutuplaşmanın alası için bir aradalar.  Tek dertleri Erdoğan gitsin. PEKİ SONRA? SONRASI YOK!” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Fahri Sert
18 Mayıs 2018 - 19:26

Ne diyoon Kuzu Efendiiiii.. Ne demek Erdogan gitsin ama sonrasi yok demek… Muharrem Ince bu ulkeyi yonetmek icin aday oldu. Konu sadece Tayyip degil ki , gidecek olan sadece Tayyip degil ki.. AKEPE komple gidecek.. Turkiye iste o zaman duze cikacak..Tayyip gitsin sonrasi da var.. Tayyip gidcek, sonra Akepe gidecek ve Turkiye ADIL bir sabaha uyanacak, Demokratik bir gune uyanacak.. Tek adam kararlari bitecek,, tek adam emirleri sona erecek… Halkin meclisi calisacak, halkin parlamentosu calisacak.. Parmaklar tek bir kisinin istegi icin kalkmayacak.. Her vekil konusabilecek, her vekil kendi fikrini soyleyebilecek.. 16 senedir hicbirsey yapamadan, yollar ile kopruler ile milleti oyaladiniz.. Var olan fabrikalari satiyorsunuz. Satmak yerine yapmak akliniza bile gelmiyor dimi.. Belediyenin parasini bol bol harciyorsunuz. Simdi Ramazan firsati nedeni Ramazan eglenceleri adi altinda reklaminizi yapmaya devam edin.. Ama bu sinirsiz harcamalar size sorulur,, bunu sakin unutmayin… Aleyhinizde yazarken, ve de size muhalefet ederken, tehdit ceteniz ile beni susturma cabalariniz ise yaradi sanmayin.. Saglik nedenlerim ile ara verdim..Yakinda kaldigimiz yerden devam edecegiz. Ve o meshur fotomontajlarinizin hesabi da ayrica sorulacak…Unutmayin, gercek ibadet yurekten yapilandir. Gercek musluman yurekten adil olan insandir.. Allah Adaleti yakinda yerini bulacaktir…