Başkan Bülent ÖZ’den Çan’ın Kurtuluşu Etkinlikleri Programına Davet

19.09.2019

Başkan Bülent ÖZ’den Çan’ın Kurtuluşu Etkinlikleri Programına Davet

Çan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 97. si kutlanacak kurtuluş günü etkinlikleri programında Çan ilçesi birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

21 Eylül’de başlayacak ve 23 Eylül günü Pop müziğin sevilen sanatçısı Simge SAĞIN’ın sahne alacağı konser programı tamamlanacak etkinliklerin yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

21 Eylül Cumartesi Halk Oyunları Gösterisiyle başlayacak olan programda, etkinlikler süresince yöresel ürünler ve eski Çan fotoğrafları sergilenecek. 2. gününde çocuk şenlikleriyle başlayacak program, yemek ve el emeği yarışmalarıyla devam edecek ve akşamında Şef İftihar VANLI yönetiminde Çanakkale Belediyesi Türk Halk Müziği Korosunun seslendireceği birbirinden güzel türkülerle devam edecek.

Çan’ın Düşmandan Kurtuluş günü olan 23 Eylül günü, Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı Çelenk Sunumu resmi programıyla başlayacak etkinlikler gün boyu devam edecek ve akşamına pop müziğin güzel sesi Simge SAĞIN konseriyle tamamlanacak.

Çan’ın Kurtuluşu Etkinliklerine tüm hemşehrilerini davet eden Çan Belediye Başkanı Bülent ÖZ, “Güzel ilçemiz Çan, düşman işgalinden 97 yıl önce 23 Eylül günü kurtarıldı. Kurtuluşumuzun yıl dönümünde 3 gün boyunca birbirinden güzel etkinliklerle ve coşkuyla kutlayacağız. Sevgili hemşehrilerimi, çoluk çocuk beraberce kutlayacağımız programlara katılmaya davet ediyorum.” Diye konuştu.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz