Başkan Bülent Öz teftişe çıktı!

30.04.2019

Başkan Bülent Öz teftişe çıktı!

CHP’den Çan Belediye Başkanı seçilen Bülent Öz, kendisine gelecek olan kutlama çiçeği yerine sokak hayvanlarına barınak yapılması için bağış talep ederek ezber bozmuştu.

Başkan Öz, mazbatasını aldıktan sonra da Çanlı esnaf ile toplantı düzenleyerek, esnafların sorunlarını dinleyip, önümüzde ki Ramazan Etkinlikleri ve Panayır ile yapılacaklar için görüş alış-verişinde bulunmuştu. Öz şimdi de Pazarcı esnafın sorunlarını dinlemek için 30 Nisan akşamı toplantı düzenliyor.

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, Kocabaş çayı girişine yapılması planlanan kum ve çamur tutma havuzunu yerine giderek incelemelerde bulundu.  Bununla birlikte aynı gün Kamyon garajını genişletme projesi  için yer tespiti yaptı.

 

Ayrıca Başkan Bülent Öz, Çan Belediyesine ait Belediye bakım ve onarım kademesini  ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Çan Belediyesi Kademesini daha da mümkün mertebe işlevsel hale getirebilmenin planları üzerinde bilgi aldı. Başkan Öz, kademede olması gereken eksiklikleri tek tek not aldırırken belediye çalışanlarını da kamu malını kullanırken daha dikkatli olmaları gerektiği uyarısında bulundu. Araçlarda tüyü bitmemiş yetimin hakkı olduğunu söyleyen Öz, “Bu araçlar size halkın emaneti gözünüz gibi bakın” dedi.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz