Avrupa Güreş Şampiyonu AKTÜRK’ten Başkan KUZU’ya Ziyaret

02.08.2016

Avrupa Güreş Şampiyonu AKTÜRK’ten Başkan KUZU’ya Ziyaret

İsveç’te 19-20 Temmuz 2016 tarihlerinde yapılan Avrupa Şampiyonası Serbest Stil Müsabakaları’nda Çan Belediyesi Güreş Kulübü güreşçisi Feyzullah AKTÜRK şampiyon olup, İstiklal Marşımızı okutup, şanlı bayrağımızı dalgalandırmıştı.

 

Yurdumuzda yaşanan bu sıkıntılı günlerde bu şampiyonluğu kazanarak burada İstiklal Marşımızı okutmak benim için büyük bir gurur diyen başarılı güreşçi AKTÜRK, bu başarıda kendisini koşulsuz destekleyen Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman KUZU’yu geçtiğimiz günlerde makamında ziyaret ederek, bugüne dek yapmış olduğu maddi manevi tüm destekler için teşekkür etti.

 

AKTÜRK’ün bu ziyaretinden ötürü memnuniyetlerini dile getiren ve kendisini yarımlık altın ile ayrıca ödüllendiren Başkan KUZU; “Ülke olarak ağır sınavlardan geçtiğimiz bu zor günlerimizde, aldığı şampiyonluğun ardından İsveç’te İstiklal Marşımızı tüm dünyaya duyuran Çan Belediyesi Güreş Kulübü sporcumuz Feyzullah AKTÜRK’ü canı gönülden kutluyorum. Ayrıca başarılarının artarak devam edeceğine de inanıyorum. Kendisinden Allah’ın izniyle Dünya Şampiyonluğu bekliyoruz. Biz ise her daim destek vermeye devam edeceğiz. Bu başarıyı elde ederek bu onuru, bu gururu yaşatan Feyzullah kardeşimizi tebrik ediyor, ailesine, antrenörüne, kulüp yöneticilerine ve bu başarı da emeği geçen herkese tek tek teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz