Bülent Öz, mazbatasını aldı

03.04.2019

Bülent Öz, mazbatasını aldı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, mazbatasını alarak görevine resmen başladı.

Çan Belediye Başkanı seçilen CHP’li Bülent Öz, eşi Şebnem Öz ve yaklaşık 100 kişilik vatandaş ile adliyeye gelerek törenle mazbatasını aldı.

Çan’da 10 yıl aradan sonra CHP’li bir aday başkan seçildi. Bülent Öz, mazbatasını almak için yaklaşık 100 kişilik vatandaş ile birlikte Çan Adliyesi’ne gitti. Öz, İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Mustafa Akgün tarafından karşılandı.

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde 10 bin 097 seçmenin oyunu alarak yeniden seçilen Belediye Başkanı Bülent ÖZ, seçim sonuçlarının kesinleşmesinin ardından mazbatasını alarak göreve başladı. Başkan Öz’ü, CHP ilçe başkanı, belediye meclis üyeleri ve kalabalık halk yalnız bırakmadı.

Mazbatasını İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Mustafa Akgün ‘den alan Öz, “Türkiye’nin en tarafsız belediye başkanı olacağız iddiamız vardı. Bundan sonra da kimseyi ayırt etmeden, kimseyi ötekileştirmeden kimsenin ekmeği ile oynamadan, harama el uzatmadan, tüyü bitmemiş yetimin hakkını koruyup, kollayarak bu görevi layıkıyla yapmaya çalışacağız” diye konuştu.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz