23 EYLÜL ÇAN’IN KURTULUŞ ETKİNLİKLERİ

18.09.2018

23 EYLÜL ÇAN’IN KURTULUŞ ETKİNLİKLERİ

Başkan Kuzu’dan Hande Yener Süprizi!

Ünlü sanatçı Hande Yener, Çan ilçesinin 23 Eylül Kurtuluş Etkinlikleri kapsamında 23 Eylül tarihinde Çan Otobüs Terminalinde bir konser vererek vatandaşlarla buluşacak.

Etkinlikler Gün Boyu Devam Edecek

Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman KUZU, kurtuluş gününe özel Hande Yener Konseri düzenliyor. 23 Eylül kurtuluş etkinlikleri kapsamında şehitler anısına Mevlid-i Şerif programı, geleneksel pilav ikramı, el sanatları sergisi açılışı, Çan Belediyesi minder güreşleri, KAHOT halk oyunları gösterisi yer alırken, akşamında da Hande Yener konseriyle kurtuluş coşkusu taçlanacak.

Hande Yener Çan Otobüs Termalinde Sahne Alacak

Çan ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yıl dönümü Çan Belediyesi’nin düzenlediği etkinliklerle kutlanacak. Etkinlik programı kapsamında, ünlü sanatçı Hande Yener de vatandaşların ücretsiz katılacağı konserde sahne alacak. 23 Eylül Pazar akşamı sahneye çıkacak başarılı sanatçı, şarkılarını Çan Otobüs Terminali’nde hayranları için seslendirecek. Ücretsiz gerçekleştirilecek konser öncesinde de gün boyu devam edecek birçok etkinlik izleyenlerle buluşacak.

Binlerce Kişi Bekleniyor

Gerçekleştirilecek Hande Yener konserine ise Çan Halkının yanı sıra çevre ilçelerden de binlerce kişinin katılacağı tahmin ediliyor. Bölgeye ilk kez gelecek olan ünlü popstar Hande Yener konserini “23 Eylül Çanımızın Kurtuluşunun 96. yıl dönümünü Hande Yener ile hep birlikte Kutluyoruz. Tüm Çan Halkımız Davetlidir.” Diyerek sosyal medya hesabında duyuran Başkan KUZU’nun paylaşımı beğeni yağmuruna tutuldu.

Başkan Kuzu; “Dolu Dolu Bir Programın Ardından Hande Yener Konseri..”

Çan Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu Kurtuluş Etkinliklerinin dolu dolu programlara sahne olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman kuzu; “Çanımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 96 yıl dönümünde hemşerilerimiz için bu coşkuyu yaşayacakları büyük bir konser gerçekleştiriyoruz. Tabi gün boyu devam edecek etkinliklerimizde Kurtuluş Gününe Çarşı Camimizde şehitlerimizin anısına gerçekleştireceğimiz Mevlid-i Şerif programıyla başlayacağız. Ardından her yıl olduğu gibi menderes parkımızda tüm Çan halkımıza geleneksel pilav ikramımız olacak. Uzun yıllardır belediyemiz bünyesindeki el sanatları atölyemizin sergi açılışı ve gösteriler yer alacak. Çan belediyesi güreşçilerimiz minder güreşi turnuvasıyla ata sporumuzu yaşatmaya devam edeceğiz. KAHOT ekiplerimizin halk oyunları gösterileriyle tamamlanacak kurtuluş etkinliklerimizin akşamında da büyük bir konserle ünlü sanatçı Hande Yener’i hemşerilerimizle buluşturacağız. Dolu dolu geçecek 23 Eylül Çanımızın düşman işgalinden kurtuluşu etkinliklerimize tüm hemşerilerimi davet ediyorum.” İfadelerini kullandı.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz